Грант для авторів, перекладачів, видавців

Проект Book Platform оголошує про надання грантів на участь у культурних та літературних подіях фахівцям книжкової та літературної галузі: культурним менеджерам, видавцям, авторам, перекладачам, літературним агентам та ін.

Гранти спрямовані на підтримку міжнародних ділових контактів та професійного обміну між фахівцями з України, Грузії, Вірменії та їх колегами з країн Європейського Союзу, а також країн Східного Партнерства.

Завантажити детальну інформацію про критерії та процедуру подання заявки і аплікаційну форму (англійською мовою) можна нижче.

Проект Book Platform спрямований на розвиток книжкової галузі України, Вірменії та Грузії. Проект сприяє підвищенню професійного рівня авторів, видавців, перекладачів, підтримує розбудову регіональних і міжнародних мереж, робить вклад у розвиток підтримки читання, залучає зацікавлених осіб, представників ЗМІ та широку аудиторію до фахових обговорень проблем галузі. Реалізовується фундацією Next Page(Болгарія) за підтримки Культурної програми Східного Партнерства Європейського союзу спільно з Громадською організацією «Форум видавців» (Україна), Національною асоціацією видавців (Вірменія) та Асоціацією видавців Грузії.

Контакти

  • Ірина Лепська
  • координатор проекту Book Platform в Україні
  •  +38(097)2393876
  •  ilepska@bookforum.com.ua


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети