Грандіозне регіональне стажування для столичних чиновників

dictatЗнаю приклади, коли люди робили кар’єру від робочого до керівника заводу, коли успішні спортсмени ставали гарними тренерами, інколи непоганими спортивними функціонерами, але мало знаю прикладів, коли успішний голова сільради призначався керівником ОДА, не кажучи вже про міністерські портфелі.

У кризовий, переддефолтний, військовий час Україна після Майдану ніяк не може взяти курс на стратегічне планування виводу країни із такого стану. Я не про пустопорожні папери, а про обов’язкові до виконання документи та відсоток їх реалізації.

вода каламутнаШановні, як вас прийнято називати, високопосадовці! Ви ж розумні там, на київських пагорбах. Зробіть всеукраїнський експеримент. Самі приймаєте у столиці закони і потім їдете на стажування в райони та організовуєте їх виконання. Ні, не на один день, а на місяць, на оплачуване стажування в районні держадміністрації. Займайте будь-які кабінети і працюйте. На 1500-2500 гривень у місяць, розселимо по сім’ях держслужбовців – щоб ви краще інтегрувались у місцеве середовище. Організуйте виїзд у всі села так, щоб вам вистачило бензину і не довелося його просити у перевізників, які самовільно підвищують тариф, чхаючи з високої башти на розпорядження голови ОДА, так, щоб зустрітись із селянами у БК з цілими вікнами, і пообіцяйте їм нові дороги, які вони отримають в результаті об’єднання територіальних громад.

Організуйте прийом розісланих вами документів на субсидії і доведіть, що ваша нова ідея з таким варіантом заповнення декларацій – дієва, простіша, зрозуміліша. Розкажіть, чому попередня субсидія вже закінчилась, а нова ще не розпочалась і коли встановиться без глюків програма в управлінні соцзахисту.

xrenovoОрганізуйте «детінізацію надходжень» до місцевих бюджетів в умовах заборони перевірок суб’єктів господарювання. Навчіть, як це робити, місцевих урядовців. Ви ж якось це уявляли, як воно має бути, коли там, на горі, Закони й Постанови приймали. От і покажіть, як це робити.

Розподіліть справедливо освітянську субвенцію так, щоб і якість навчання дітей покращилась, школа була з теплом і вчителів не скоротити. Ми ж бо за Конституцією соціальна держава, а значить завтра має бути для кожної людини не гірше, ніж сьогодні.

Навчіть, як правильно написати стратегію розвитку району, який не знає, чи залишиться він районом, чи вже буде іншим, і скільки та яких нових об’єднаних громад у нього увійде. Розкажіть, як правильно пояснити людям, чому одна вулиця в місті належить місту, інша – області, а третя – державі. І чому їх ніхто не ремонтує, а гроші з власників автотранспорту закладені в акциз, який регулярно і у повному обсязі стягується на АЗС разом з ціною на пальне.

Розтлумачте, як вести розмову із власником бізнесу, який нищить дороги, запилює повітря, а сам зареєстрований в іншому районі і туди сплачує податки. Та і взагалі, що це за критерій такий оцінки роботи влади за результатами оцінки роботи бізнесу. Ви у Києві вже два роки не можете придумати, який тариф має бути на переробку сміття, а у нас тут заморожені мільйони інвестицій стоять і сморід від …вашої оперативності.

Та заодно поясните переможцям конкурсів Всеукраїнського фонду регіонального та місцевого розвитку, як їм виконати розпочаті свої проекти, на які вже витрачені місцеві ресурси, але так і не прийшли столичні пеньонзи.

Будемо дуже раді побачити, як ви перед місцевими районними телекамерами (якщо знайдете такі) теж гримнете кулаком по столу і скажете, як прем’єр у Києві: ВСЬО! Віднедавна держслужбовці (прєм’єр говорив про слідчих в антикорупційних справах, яким пообіцяв замість 2,5 тис.грн в місяць 30-тисячні зарплати) будуть отримувати достойну зарплату і соціальні гарантії (не пільги).

Волк-одиночкаОт після цього їдьте до свого Києва, але при умові, що їдете туди і переписуєте усю ту муть, що заважає жити і розвиватись в регіонах. Але так, по чесноку, якщо за два місяці всього не перепишете і не перезатвердите, не проголосуєте, то повертаєтесь керувати селами, містами, районами, а ми – до Києва. І повірте, ми зможемо, бо знаємо про що говоримо, а ви лише уявляєте…

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети