Гра “Світ громад” зближувала гільчанців навколо своєї громади

4 травня  в Публічно-шкільна бібліотека села Гільча Друга відбулася зустріч жителів села, які виявили бажання спробувати змоделювати розвиток «громади підприємців» за допомоги гри “Світ громад”.
Кожен з учасників зміг відчути на собі свою роль у громаді і особливості формування та використання бюджету громади, що тільки кооперування в громаді дає можливості для її розвитку. Гра відбувалась у жвавих обговореннях у яких шукали спільне правильне рішення.

Звичайно говорили і про Децентралізацію, які нові можливості може отримати громада.  Все це відбувалося в теплій атмосфері за чашечкою запашних гарячих напоїв та смаколиків.

Усім були проанансовані наступні заходи та запрошені до їх участі: інформаційна кампанія “В кожну хату”, Демонстрація найкращих практик об’єднання громад, спілкування з експертами з питань Децентралізації, а також новий формат дискусій “Жива бібліотека”….

В зустрічі прийняли участь представники Аналітичного центру ЗЕОН, бібліотек-учасників проекту, будинку культури Гільча-2, сільської ради, Здолбунівської РДА. Найактивніші гравці отримали заохочення,  а сама бібліотека, в якій відбувався захід – велику кількість інформаційних матеріалів для жителів громади.

Грою зустріч не обмежилася, була предметна розмова, яка ймовірне вже найближчим часом матиме продовження за участі ширшого кола осіб.

Заходи відбуваються в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети