Гра “Світ громад” вже на Здолбунівщині

Організатори запрошують стати першовідкривачами у цій грі. Нагадаємо, що на Здолбунівщині триває проект, який реалізовують ЗЕОН та бібліотеки Здовбиці та Здолбунова щодо роз’яснення суті децентралізації та інформаційного супроводу реформи.

В рамках проекту організовано інформаційні куточки, випущено спецвипуск газети Здолбунів CITY, який розданий жителям району (потенційна Здовбицька ОТГ), а ось тепер мешканців запрошують змоделювати життя в громаді за допомогою гри.

ПРАВИЛА гри попередньо можна глянути на блозі гри Світ громад

Додатково вони будуть пояснені з 13 до 14 години координаторами проекту, які вже ознайомилися і зіграли із рівненськими колегами з ГМ ОПОРА у цю захоплюючу гру. Старт самої гри о 14.00

Гра в першу чергу буде корисна для:

  • голів та депутатів місцевих рад;
  • працівників муніципалітетів;
  • працівників та волонтерів громадських організацій;
  • учасників проектів розвитку громад;
  • груп стратегічного планування розвитку громад;
  • підприємців;
  • само-зайнятих осіб;
  • активних громадян;
  • учнівської молоді.

Ігрові характеристики

Вік гравців: 12+
Кількість гравців: 2-6
Середня тривалість однієї партії: 2 години.

Гра відбудеться  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети