Готівка під шалені відсотки офіційно добралась і до Укрпошти

gotivochka (1)

оголошення, як сама доля бідного українця,-чорне й обдерте

Здолбунівський ненав’язливий сервіс різне бачив, тому ще одному оголошенню із розряду «де ж ви його викопали на такому папері» на дверях Укрпошти у Здолбунові не здивувався. Оголошення у стилі всього вуличного спаму різнокольорового від банків, псевдобанків і просто ділків, які пропонують готівку на будь-що.

Одна справа – стовпи з наліпками від проходимців, інша – державна установа.

Запитую у працівників Укрпошти, що це за “готівочка”.

–          Укрпошта уклала угоду із банком, тому ми офіційно пропонуємо оформлення таких кредитів. Вони навіть працівників своїх тут не садять, ми самі маємо програму на комп’ютері й можемо порахувати всі відсотки й решту платежів вам. Бо там процедура така не проста, поки все додаси й поділиш на 12, то й вийде ваша плата за місяць.

–         Ну а двома словами, щоб зрозуміти вигідність пропозиції банку, з яким ви співпрацюєте, щоб люди в банках брали кредити, а не у аферистів, коли ще й самому треба заплатити і нічого не отримати? От якщо візьму на три роки 30 тисяч гривень, скільки маю повернути?

–          Ой, ну якщо візьмете 30 тисяч, то повернути треба буде за три роки 72 тисячі.

–          Ого, дякую за інформацію.

Якщо дуже просто, грубо поділити 72 мінус 30 і на 3 роки і поділити на 30, то виде 47% річних простих? Банкіри, поправте, якщо не так.

gotivochka (2)

банк і пошта офіційні партнери, а далі своєю головою треба думати українцю

Кредит – це нормальний ринковий інструмент, але, люди добрі, думайте й рахуйте, перш ніж підписувати документи. І не тільки у цьому випадку, а в усіх інших.

Вчорашній приклад. Прийшла в офіс ЗЕОНу жіночка на консультацію. Та й плачеться, що “то все карточка пластикова винна, щось я, мабуть, не те нажала, бо як брала паперові кредити, то все добре було, а оце мені банк прислав карточку, як сумлінному клієнту, а ми пішли зняли кошти 11 тисяч, 5 нещодавно поклала  назад, а банк каже що винна ще 11800!! Як таке може бути?” Я питаю, чи читали щось, що підписували з банком. – Та що там читати, – каже жіночка, – там стільки дрібним шрифтом написано, що хто ж його коли прочитає. Та й якби прочитала, то хіба ж зрозуміла що.

Тому порада: Не читайте оголошень на стовпах, обривайте й кидайте у смітники. Всі. Не реагуйте на зазивал, рекламу й оголошення про готівку на будь-які цілі, це неправильно написано, правильно  – «фінансове рабство своє й своїх рідних – надовго».

Потрібні кошти – йдіть у банк, відомий. Читайте самі, приходьте із тими, хто розуміється. Тоді лише підписуйте договір і там беріть кредити.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети