Гоща перетвориться у село?

гощаГощанська райрада повність втратила зв`язок з реальністю, пише Гоща політична. “Від району відійшло дві громади – Бугринська та Бабинська, усі районні організації перебираються (реорганізуються, об`єднуються) в інші районні центри: прокуратура – в Здолбунів, Пенсійний фонд – у Корець, податкова – в Остріг). Тобто у Гощі не буде нічогісінько, що б відрізняло її від будь-якого іншого села”, – зазначається в повідомленні.Гоща перетвориться у село.

Від ЗС: подібні занепокоєння є і у Здолбунові, оскільки поки тривають підготовчі процеси щодо децентралізації в районі, сам район теж на шпагаті між Рівненським і Острозьким, аналізуючи ті самі показники розміщення структур по територіям.

Після осінніх виборів сільські голови Здолбунівщини здебільшого лише поглядають на новостворені обєднані територіальні громади і якщо зі сторони Здолбунівської районної ради активних кроків не буде, ініціатива від сільрад природньо і надалі буде відсутня то не за горами НЕ добровільне обєднання. І кому ставати селом, громадою чи районом вже буде залежати не від нас. Схоже саме на це і приречений наш район. Чекати і прийняти свою долю, а не впливати на неї.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети