Гоща хоче розробити лого

У селищі Гоща, що на Рівненщині оголосили відкритий конкурс на розробку промоційного логотипу селища. Переможець конкурсу отримає премію у сумі 5000 грн. Дедлайн – 30 червня 2017 р.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться із 22 квітня по 30 червня 2017 року, а саме змагання пройде у три етапи. На першому етапі відбудеться прийом конкурсних заявок та відбір 10 кращих робіт організаційним комітетом конкурсу. На другому етапі професійне журі відбере п’ять кращих робіт та відповідно їх оцінить. Третій же етап передбачає можливість оцінювання громадськістю п’яти кращих робіт, які відбере експертне журі. Переможцем стане автор, робота якого набере найвищий сумарний бал відповідно до оцінювання журі та громадськості, – про це повідомляють на сайті Гощанської селищної ради.

До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення та роботи, які розроблені і не у векторній графіці (звичайний намальований (чи в інший спосіб нанесений) ескіз логотипу на аркуші паперу формату А4).

Участь у конкурсі є безкоштовною та прийняти участь може як фізична особа, так і група осіб, так і юридична особа.

Уся необхідна інформація та умови конкурсу за цим посиланням: http://hoshcha-rada.gov.ua/logo-for-hoshcha/.

Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “Конкурс. Консультація”).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети