Горить Вічний вогонь пам’яті

Здолбунів, Рівне, Луцьк… Сьогодні, 2 лютого, ми відзначаємо день, коли фашистські війська пішли звідси, пішли до своєї загибелі. 

Щороку ми святкуємо нашу маленьку перемогу у цій великій війні і схиляємо голови у скорботі за тими, хто захищав нашу землю. Отож, і сьогодні у міському парку біля меморіалу Слави відбувся мітинг за участю представників усіх організацій і установ міста та очільників міста й району. Були на мітингу і ветерани, ряди, яких, на жаль, все рідшають.

Горить Вічний вогонь як пам’ять про тих, хто відвоював своїм життям перемогу для всієї нашої землі.

Світлана БоярськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети