Хорошу дачу маю, може, й рибку там спіймаю! – продовження здолбунівських мокрих справ

a3Складається враження, що питання та проблеми, які стосуються Будеразького ставка, не закінчаться ніколи. Знову і знову з’являється інформація, яку не можна залишити осторонь. На цей раз зацікавленість Здолбунівської сотні самооборони викликала досить непогана дача, що розкинулася у мальовничому місці поряд зі ставком зі сторони села Суйми.

 Ф1 a2

 Між місцевими жителями точаться різні розмови стосовно власника цього будівництва, однак єдиної думки нема. Саме тому ми, активісти Здолбунівської сотні самооборони, з метою оперування фактами, а не плітками, підготували звернення до відповідних органів щодо права власності на цю ділянку, а також інших цікавих фактів, описаних нижче.

 Фото0480

Неподалік будинків, зовсім поряд, на ставку побудовано бесідку. Чи відноситься цей об’єкт до всього будівництва – важко сказати. Може, це побудували орендарі, щоб проводити романтичні вечері при заході сонця?Новый рисунок (4)

Романтика – романтикою, але будівництво вищевказаних об’єктів зумовило необхідність внести зміни меж ставка. Чи не є це порушенням?Новый рисунок (5)

Відповідно до статті 88 Водного кодексу України, з метою охорони поверхневих водних об’єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги.

Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною:

– для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менше 3 гектарів – 25 метрів;

– для середніх річок, водосховищ на них та ставків площею більше 3 гектарів – 50 метрів;

– для великих річок, водосховищ на них та озер – 100 метрів.

Прибережні захисні смуги встановлюються за окремими проектами землеустрою.Новый рисунок (6)Розриту яму обставлено стовбурами дуба, мабуть, з метою запобігання зсуву грунту.  

Враховуючи особливості нашого законодавства, можливий варіант, що проекту на прибережну захисту смугу взагалі нема. Але тоді, як видно з фото –  ставок збільшився. А зміни у договорі оренди про збільшення площі ставка є? Отож бо й воно…

Напрошується запитання: де контролюючі органи, які мають виявляти ці факти і, у разі порушень, притягати винних осіб до відповідальності? Ну що, ж чекаємо, що відповість РДА та прокуратура.

Р.S. Нещодавно спілкувалися із Володимиром Дмитруком. Він каже, що під зверненням уже понад 250 підписів жителів Будеража…

Р.Р.S. На жаль, не стало одного з фігурантів попереднього матеріалу щодо Будеразьких ставків Сашка Білого. Здолбунівська сотня самооборони щиро співчуває усім його рідним та близьким. Чи встиг він перед смертю подивитися у  очі провокаторки? Мабуть, це питання залишиться без відповіді…

власюкЛеонід Власюк, депутат районної ради,
Здолбунівська сотня самооборони

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети