Горбачьов призначив здолбунівчанина Ковальчука своїм радником

Президент Української зернової асоціації призначив Володимира Ковальчука Радником Президента УЗА з залізничної логістики. Відповідний Наказ УЗА №12 Президент УЗА Микола Горбачьов підписав 2 грудня 2019 року. Відповідну посаду Володимир Ковальчук займатиме на громадських засадах.

У сферу діяльності Радника Президента УЗА з залізничної логістики входить забезпечення роботи УЗА з АТ «Укрзалізниця» на експертному рівні, аналіз нормативних документів та напрацювання пропозицій щодо покращення залізничної логістики зерна в Україні.

Нагадаємо, Володимир Олександрович Ковальчук народився 28 липня 1982 року у м. Здолбунів, Рівненської області. Має широкий досвід роботи в різних галузях економіки на керівних посадах, в 2015-2016 рр займав посаду Голови Рівненської обласної ради VII скликання.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети