Хомко звільнив начальника ЖКГ

Як аргумент “вберіг від тюрми”? До зими не дотерпів. Головний комунальник Рівного В’ячеслав Бережнюк написав заяву на звільнення. Очільником ЖКГ він пропрацював понад рік. Нині на його місце двоє претендентів і обидва – комунальники.  Проте, імен міський голова Володимир Хомко називати не поспішає. Роботою ж Бережнюка залишився не вдоволений. Каже, що планував його звільнити і сам.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

– Прийняв рішення, що він буде звільнений я раніше. Я чекав, коли він вийде з лікарняного. Ініціатива була його, але він відчував, що він просто працювати не зможе. Треба людина досвідчена в цій сфері. Повірте, там треба людина досвідчена хоча б в тому плані, щоб не підписати якусь дурницю, бо документів щоденно підписується багато. Прокуратура  звідти не вилазить, тому треба досвідчену людину, щоб хоча б не сісти в тюрму.

Сфера-ТВВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети