. Здолбунівську залізничну лікарню хочуть віддати Рівному? | Здолбунів City

Хомко погрожує продати будівлі залізничної лікарні

заліз лікарня
Міський голова Рівного Володимир Хомко на міськвиконкому підняв питання про подальшу долю тієї частини залізничної лікарні, що розташована у Здолбунові. Якщо районна рада відмовляється узяти медичний заклад на свій баланс і хоче передати його Рівному, то цю будівлю доведеться…продати. Такий варіант не виключає міська влада, повідомляє Рівне Вечірнє

Звідки взяв міський голова Рівного що райрада не хоче приймати відділення до власності територіальної громади невідомо. Проте відомо те, що поки що РІВНЕНСЬКА залізнична лікарня проїдає великі гроші, не в змозі утримувати ту кількість персоналу яка там є, не провела оптимізації в закладі і не має коштів або не бажає їх витрачати на розрахунок із працівниками які будуть вивільнені. Тому робить закиди в сторону здолбунівчан – або ви забираєте свою частину лікарні з приміщеннями і людьми, боргами і т.д або ми самі придумаємо що робити і з людьми і з приміщеннями.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама