Головою обласної ради став здолбунівчанин

листівка КовальчукаВперше ЗС взяло інтервю у Володимира Ковальчука у 2012 році.

Володимир Ковальчук. Шахіст та банкір. І ось сьогодні новий привід для згадки про земляка. Закінчилась непроста виборча кампанія після якої двоє здолбунівчан в т.ч і Володимир Ковальчук стали депутатами Рівненської обласної ради. Після сьогоднішнього голосування стало зрозуміло, що кожен другий із наших земляків – голова облради :)

При необхідних 33 голосах, ЗА проголосувало 34 депутати, 15 ПРОТИ, 14 УТРИМАВСЯ, 1 зіпсований бюлетень. Подаємо біографічну довідку про земляка-голову облради, якому зичимо успіхів на новій посаді на благо Рівненщини і рідної Здолбунівщини.

Володимир Олександрович Ковальчук народився 28 липня 1982 р. у м. Здолбунів.

Освіта вища, закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «економіка підприємства» (1999–2004 рр.).

Працював провідним економістом відділу кредитування фізичних осіб АКБ «Правекс-Банк» (2004 р.), начальником відділу кредитування юридичних осіб АКБ «Правекс-Банк» (2005 р.), начальником відділення АКІБ «Укрсиббанк» (2005 р.), із 2006 р. – приватний підприємець. Згодом переїжджає до Києва, працює в банківській сфері. Радник віце-президента “Діамант-банку”.

Помічник-консультант народного депутата України від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Рибалка. Працював помічником Василя Червонія (2006–2009 рр.), радником голови Державного комітету лісового господарства України.

Із 2005 р. – президент Федерації шахів Рівненської області. Вперше в історії Західної України провів у Рівному фінал України з шахів серед чоловіків та сеанс одночасної гри на 36 дошках із відомим гросмейстером Василем Іванчуком. А в березні 2009 р. з ініціативи Володимира Олександровича був проведено сеанс одночасної гри на 30 дошках із чемпіоном світу Русланом Пономарьовим.

З 2010 р. віце-президент Федерації шахів України. Генерал-осавул українського козацтва та член-кореспондент Всеукраїнської академії культурної спадщини українського козацтва. Нагороджений Почесною грамотою Рівненської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Рівненщині (2009 р.) Лейтенант запасу повітряно-десантних військ. Вільно володіє англійською мовою. Захоплення: шахи, теніс та футбол. Девіз життя: «Змінися сам, і навколо тебе зміняться тисячі» (св. Серафим Саровський).

У 2015 році обраний депутатом Рівненської обласної ради від м.Здолбунів як кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети