Головний казначей України відвідала Здолбунівщину

візит казначея до Здолбунова (2)24 липня 2015 року з робочим візитом  в Здолбунів завітала Слюз Тетяна Ярославівна, голова Державної казначейської служби України. Незважаючи на те, що зустріч відбулася в неробочий час, а саме о 8й вечора п’ятниці, на зустрічі були присутні не тільки голови Здолбунівської райдержадміністрації та районної ради, але і голови сільських рад, директори Здолбунівських шкіл, та інші розпорядники та одержувачі бюджетних коштів.

На зустрічі обговорювали питання децентралізації влади, розвитку та фінансування Здолбунівського району. Також, у зв’язку зі змінами у бюджетному законодавстві, Тетяна Ярославівна розказала про повноваження органів Казначейства, які тепер покладаються на нього.на зустрічі з казначєєм (2)

Начальник фінансового управління Здолбунівської РДА Нечипорук В.М. для покращення зв’язку Казначейства з його клієнтами, а саме з віддаленими селами, запитав про створення відділення Казначейства в центрах об’єднаних громад та Тетяна Слюз заявила, що має кращий та сучасніший варіант: система дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Метою системи є саме спрощення та оптимізації взаємодії розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби України, впровадження електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій. До переваг Казначейська служба відносить безкоштовну генерацію ключів електронного цифрового підпису, безкоштовне використання системи та первинне підключення клієнтів до системи. Однак не все є безкоштовним. Для використання системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство» потрібні захищені носії ключової інформації: або спеціальні флешки, або кардрідери, витрати на які здійснюються за рахунок коштів клієнтів.на зустрічі з казначєєм (3) на зустрічі з казначєєм (1)

Одна така флешка коштує 30$, кардрідер – до 400грн, але до кардрідера потрібні ще мінімум 3 карти з цифровими підписами по 150грн. Та чи кожен відділ, який зобов’язаний подавати інформацію з електронним підписом до Казначейства, зуміє дозволити собі такі носії електронних ключів? Хоча Голова запевнила, що окупність носіїв становитиме шість місяців завдяки економії на витратних матеріалах та витрат на відрядження,однак це питання залишається відкритим.

Ще одне питання, яке бажала обговорити Тетяна Ярославівна, стосувалось розміщення залишків районної казни на депозит. Та із залу пролунало, що вже 5 років, такої розкоші, як залишки коштів, наш район не має.візит казначея до Здолбунова (1)

Зустріч закінчилась привітанням від пані Слюз всіх Ольг з Днем ангела, подякою, що Здолбунівчани приділили їй півтори години свого законного вихідного часу та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

Люкшин ЮліяВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети