Головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ звільнили…і призначили обласним керівником медицини катастроф

Zima_2013Вчора начальник обласного управління охорони здоров’я Віталій Бойко представив нового керівника КЗ «Рівненський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф». Це саме та служба, яка “прославилась” на всю Україну тим, що не змогла вчасно підготувати документи, і тому рівненські карети швидкої допомоги змушені загортати свої мигалки й не включати сирени, щоб не отримати штрафи від ДАІшників по 40-50 тисяч гривень.

Замість Олега Ушкевича, який займав цю посаду донедавна, призначили уже екс-головного лікаря Здолбунівської районної лікарні Івана Зиму.  Олег Ушкевич не залишився без роботи, наразі він став заступником свіжопризначеного головного лікаря.

Ось що повідомив новий керівник обласного закладу п.Іван Зима:
Чи очікуваним для вас було ваше призначення? І чи допомогла в цьому кар’єрному стрибку захищена вами кандидатська дисертація?
– Мені декілька днів тому надійшла пропозиція, тому несподіванкою це не було. Начальник обласного управління так оцінив мою роботу. Дисертація – то моє власне наукове надбання. Тема стосувалась хірургії судин. Не знаю, чи вплинула вона на щось, але те, що не зашкодила, це точно.
Чи є якісь думки з приводу виправлення ситуації із проблисковими маячками й сиренами?
– Так, над цим вже працюємо. Є домовленості із ДАІ, що зловживати цими спецсигналами до вирішення усіх питань не будемо. По нових автомобілях взагалі проблем немає, залишилось врегулювати ситуацію із старішими авто й машинами з районів. Документи у Києві, чекаємо.
Кого залишили замість себе у Здолбунівській лікарні керувати?
– Це питання не до мене, а до голови РДА. Поки що виконує обов’язки керівника заст.головного лікаря п.Мацьоха В.
– Бажаємо успіхів на новій посаді!
– Дякую й прошу підтримки в т.ч вашого видання.
Спілкувався Микола Орлов, фото із сайту Здолбунівської РДА, та РТБ
Zima_Ivan
Zdolbuniv likarna


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети