Голові Здолбунівської РДА В.Шулю передали людські прокльони за регіоналівську “добровільну” газетку

Сесія Здолбунівської районної ради тривала усього дві години. Депутати встигли розглянути 29 питань порядку денного.poryadok dennyi_1 poryadok dennyi_2 poryadok dennyi_3

Запрошений на сесію був також і професор Клименко, який розповідав про стратегію сталого розвитку Здолбунівського району. Ми ще глибоко не аналізували (хоча обов’язково це зробимо) проект Стратегії, але й побіжно глянувши, “почерка” професора там не побачили.  Схоже від нього там лише прізвище й титули. Хоча сімейство Клименків-науковців дійсно мають досвід розробки подібних проектів на солідному рівні.

Найцікавіше розгорнулося після 29 питань. Різне. Заяви від депутатів і фракцій. Виступає О.Колінько від фракції “Батьківщини”. Майже ультиматум, суть якого зводиться до того, що обіцяні покращення на звітній сесії головою РДА так і не наступають, обіцянки не виконуються, тому фракція наперед заявляє, що якщо дороги не будуть відремонтовані у районі, то помірковані опозиціонери наступного разу не будуть голосувати за схвалення звіту про роботу голови РДА у цілому. На що відповів В.Шуль реплікою про те, що кожен із нардепів має по три мільйони на свій округ і нехай би нардеп від Здолбунівщини “завів гроші на район”, як це зробив інший нардеп-соратник В.Шуля – скандально відомий у рівненських ЗМІ М.Сорока. Ця репліка викликала жваву реакцію п.Путіліної й Ю.Лиморенка, які розповіли, що таких грошей на округ нікому не дають, а опозиційні пропозиції у владних коридорах підтримки не знаходять. Запитали депутати, чому представники Укравтодору до них регулярно не з’являються на сесії. Толкових пояснень так ніхто й не дав. Просто не приходять, мали вони на увазі ці запрошення від районної влади. У них, як-то кажуть, “своє весілля”. Виправдовуючи безсилля голови РДА, певною мірою вступився за нього нач.управління юстиції, який повідомив, що райавтодор без п’яти хвилин банкрут і майно його описане, і незабаром почнеться його реалізація для погашення заборгованостей. От так-от. То що, доріг нам не чекати? Та й для чого вони вже в серпні? Через місяць-другий вже зима, сніг, “авось” присипле ті ями:)

sesia_240713_1 sesia_240713_2Найреальнішу пропозицію висловив депутат райради С.Кондрачук. “От я тут наймолодший серед вас, сиджу й слухаю: ну, поговоримо ми – і до наступної сесії НІЧОГО не зміниться, то, може, варто щось робити, наприклад, вийти й перекрити острозьку трасу. Тоді, може, побачать, що є такий Здолбунів, і якийсь мільйон і сюди дійде”.

sesia_240713_3

Скандал продовжився через регіоналівську газету “Дзеркало Здолбунівщини”. Спочатку ще у своєму виступі О.Колінько “передав привіт” від сільських учителів: – До мене звернулася жінка із запитанням: “Чому я повинна віддавати свої 36 гривень за газету? Я виховую сама дитину без чоловіка, чому я маю віддати .., – і далі вона називає прізвище головного редактора (цікаво і нам було б дізнатись це прізвище і взагалі будь-кого, хто є там кореспондентом-прим.ЗС): … свої кровні 36 гривень?” Я кажу: “Не виписуйте газету”. А вона каже: “Якщо не випишу – мене звільнять з роботи! Скажіть ЇМ, щоб вони цього не робили.”  В одному із номерів газети була стаття “Конституція-закон для всіх” ….То це так у Здолбунівському районі виконується Конституція? Для чого так людям викручувати руки?

pomidorДалі включився в дискусію Ф.Єфімчук, депутат райради:

– Підходить до мене у поштовому відділенні Дермань-2 жіночка, пенсіонерка, але ще працює в школі і кляне вас, Віталій Степанович  (ШУЛЬ – прим.ЗС), за те, що ви примушуєте її викидати  гроші на газету “Дзеркало Здолбунівщини”. Сказала, що директору школи сказали – обов’язково треба виписати.

 В.Шуль:

– Назвіть її прізвище!

Ф.Єфімчук:

– Пані Бондарчук, ви давали таку вказівку директорам?

Голос із зали: “Та давали!”

– Що? Я?

– Ні? Не давали? Хто з ваших заступників давав?

В.Шуль:

– То чого ви не назвете прізвище?

Ф.Єфімчук:

– Для чого вам те прізвище? Хіба це нормально? Це приниження вчителів, вони ще бідні не випростались, а ви знову їх топчете, принижуєте….Ви хочете, щоб поважали вас, щоб я вам руку подав? Та не подам!!

Свій досвід героїчної відмови директору ще 6-ї школи, коли там працював, на пропозицію передплатити газету “Нове життя” навів інший депутат В.Карпетченко, таким чином підкресливши, що того, хто має мужність в обличчя відмовитися від неправомірної вимоги про передплату, того не примусять це робити.

Заключні акорди від С.Кондрачука підтвердили просто такі кричущі факти” раболєпія”, приниження людської гідності, поводження з працівниками бюджетних установ як феодалів із кріпаками, коли з його вуст прозвучали факти ПЕРЕДПЛАТИ на газету “Дзеркало Здолбунівщини” БЕЗ ВІДОМА самих працівників. І те, що люди вважали безкоштовним отриманням газети, виявилось зняттям із заробітної плати працівників на це коштів! Такі факти були наведені по підприємствам “Здолбунівводоканал”, “Локомотивне депо”, працівникам сфери культури.

sesia_240713_5

Аудіо запис

Нагадаємо, що очевидні речі, про які вголос на СЕСІЇ районної ради говорять депутати, ніяк не помічає ні міліція, ні прокуратура, ні антимонопольний комітет, куди зверталась Здолбунів CITY. Може, і цей раз в.о начальника міліції не чув цього? І прокурори на аудіозапису голоси не впізнають?AMK2

vidpovid MVS

prokuror2

А це просто прохання, і зовсім не примус. Так?

obovyazkova peredplata na DZ

peredplata

П.С. Поінформовані джерела повідомили, що після сесії керівнику адміністрації стало зле, і до нього викликали швидку.

Shul V.RDAВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети