. Голові Здолбунівської РДА В.Шулю передали людські прокльони за регіоналівську "добровільну" газетку | Здолбунів City

Голові Здолбунівської РДА В.Шулю передали людські прокльони за регіоналівську “добровільну” газетку

Сесія Здолбунівської районної ради тривала усього дві години. Депутати встигли розглянути 29 питань порядку денного.poryadok dennyi_1 poryadok dennyi_2 poryadok dennyi_3

Запрошений на сесію був також і професор Клименко, який розповідав про стратегію сталого розвитку Здолбунівського району. Ми ще глибоко не аналізували (хоча обов’язково це зробимо) проект Стратегії, але й побіжно глянувши, “почерка” професора там не побачили.  Схоже від нього там лише прізвище й титули. Хоча сімейство Клименків-науковців дійсно мають досвід розробки подібних проектів на солідному рівні.

Найцікавіше розгорнулося після 29 питань. Різне. Заяви від депутатів і фракцій. Виступає О.Колінько від фракції “Батьківщини”. Майже ультиматум, суть якого зводиться до того, що обіцяні покращення на звітній сесії головою РДА так і не наступають, обіцянки не виконуються, тому фракція наперед заявляє, що якщо дороги не будуть відремонтовані у районі, то помірковані опозиціонери наступного разу не будуть голосувати за схвалення звіту про роботу голови РДА у цілому. На що відповів В.Шуль реплікою про те, що кожен із нардепів має по три мільйони на свій округ і нехай би нардеп від Здолбунівщини “завів гроші на район”, як це зробив інший нардеп-соратник В.Шуля – скандально відомий у рівненських ЗМІ М.Сорока. Ця репліка викликала жваву реакцію п.Путіліної й Ю.Лиморенка, які розповіли, що таких грошей на округ нікому не дають, а опозиційні пропозиції у владних коридорах підтримки не знаходять. Запитали депутати, чому представники Укравтодору до них регулярно не з’являються на сесії. Толкових пояснень так ніхто й не дав. Просто не приходять, мали вони на увазі ці запрошення від районної влади. У них, як-то кажуть, “своє весілля”. Виправдовуючи безсилля голови РДА, певною мірою вступився за нього нач.управління юстиції, який повідомив, що райавтодор без п’яти хвилин банкрут і майно його описане, і незабаром почнеться його реалізація для погашення заборгованостей. От так-от. То що, доріг нам не чекати? Та й для чого вони вже в серпні? Через місяць-другий вже зима, сніг, “авось” присипле ті ями:)

sesia_240713_1 sesia_240713_2Найреальнішу пропозицію висловив депутат райради С.Кондрачук. “От я тут наймолодший серед вас, сиджу й слухаю: ну, поговоримо ми – і до наступної сесії НІЧОГО не зміниться, то, може, варто щось робити, наприклад, вийти й перекрити острозьку трасу. Тоді, може, побачать, що є такий Здолбунів, і якийсь мільйон і сюди дійде”.

sesia_240713_3

Скандал продовжився через регіоналівську газету “Дзеркало Здолбунівщини”. Спочатку ще у своєму виступі О.Колінько “передав привіт” від сільських учителів: – До мене звернулася жінка із запитанням: “Чому я повинна віддавати свої 36 гривень за газету? Я виховую сама дитину без чоловіка, чому я маю віддати .., – і далі вона називає прізвище головного редактора (цікаво і нам було б дізнатись це прізвище і взагалі будь-кого, хто є там кореспондентом-прим.ЗС): … свої кровні 36 гривень?” Я кажу: “Не виписуйте газету”. А вона каже: “Якщо не випишу – мене звільнять з роботи! Скажіть ЇМ, щоб вони цього не робили.”  В одному із номерів газети була стаття “Конституція-закон для всіх” ….То це так у Здолбунівському районі виконується Конституція? Для чого так людям викручувати руки?

pomidorДалі включився в дискусію Ф.Єфімчук, депутат райради:

– Підходить до мене у поштовому відділенні Дермань-2 жіночка, пенсіонерка, але ще працює в школі і кляне вас, Віталій Степанович  (ШУЛЬ – прим.ЗС), за те, що ви примушуєте її викидати  гроші на газету “Дзеркало Здолбунівщини”. Сказала, що директору школи сказали – обов’язково треба виписати.

 В.Шуль:

– Назвіть її прізвище!

Ф.Єфімчук:

– Пані Бондарчук, ви давали таку вказівку директорам?

Голос із зали: “Та давали!”

– Що? Я?

– Ні? Не давали? Хто з ваших заступників давав?

В.Шуль:

– То чого ви не назвете прізвище?

Ф.Єфімчук:

– Для чого вам те прізвище? Хіба це нормально? Це приниження вчителів, вони ще бідні не випростались, а ви знову їх топчете, принижуєте….Ви хочете, щоб поважали вас, щоб я вам руку подав? Та не подам!!

Свій досвід героїчної відмови директору ще 6-ї школи, коли там працював, на пропозицію передплатити газету “Нове життя” навів інший депутат В.Карпетченко, таким чином підкресливши, що того, хто має мужність в обличчя відмовитися від неправомірної вимоги про передплату, того не примусять це робити.

Заключні акорди від С.Кондрачука підтвердили просто такі кричущі факти” раболєпія”, приниження людської гідності, поводження з працівниками бюджетних установ як феодалів із кріпаками, коли з його вуст прозвучали факти ПЕРЕДПЛАТИ на газету “Дзеркало Здолбунівщини” БЕЗ ВІДОМА самих працівників. І те, що люди вважали безкоштовним отриманням газети, виявилось зняттям із заробітної плати працівників на це коштів! Такі факти були наведені по підприємствам “Здолбунівводоканал”, “Локомотивне депо”, працівникам сфери культури.

sesia_240713_5

Аудіо запис

Нагадаємо, що очевидні речі, про які вголос на СЕСІЇ районної ради говорять депутати, ніяк не помічає ні міліція, ні прокуратура, ні антимонопольний комітет, куди зверталась Здолбунів CITY. Може, і цей раз в.о начальника міліції не чув цього? І прокурори на аудіозапису голоси не впізнають?AMK2

vidpovid MVS

prokuror2

А це просто прохання, і зовсім не примус. Так?

obovyazkova peredplata na DZ

peredplata

П.С. Поінформовані джерела повідомили, що після сесії керівнику адміністрації стало зле, і до нього викликали швидку.

Shul V.RDA

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Давід

  Знову дві вискочки показали свою не вихованість на сесії. Нічого у своєму житі не зробили, не роблять, і робити не будуть, вони вміють тільки людям тріпати нерви, ставити пам*ятники, та копати землянки і чекають знову того часу, щоб кидати дітей в криниці.
  А за ” Нове життя” хай згадають коли була Ніколіна з Козачком і Кінахом, як вони пропонували а точніше заставляли людей виписувати газету (не доведено – редаговано ЗС).
  Кондрачук вже розвалив радіо (не факт -ред.ЗС) то розвалить і “Нове життя” .
  Перед тим як тріпатися хай скажуть кого звільнили за не виписку газети.

  • Олександр

   Це не харашо, хлопці. Критикувати усі вміють і будуть, при цьому заробляти на цьому собі політичні дивіденти. В будь-якій країні є 2 типи людей. 1. тип постійно критикує і , майже , завжди знаходиться в постійній опозиції до влади, 2. і люди які створюють, принаймі, стараються зберегти те що є. Не треба критикувати Шуля, а краще станьте разом і щось путнє зробіть. і де скільки ненависті береться у Вас, де скількі “абсолютної істини” , борців “за народну справедливість”. Критикуйте, але конструктивно, а не аби заявить про себе. Не зрозумію, це такий шалений “комплекс власти” у Вас чи це просто природа така людини – скандалити, колотити, мітингувати і протестувати і то постійно. Давайте не будемо лицемірити і давайте домовлятись)

   • Kafka

    Дуже суб’єктивно представлено матеріал, однобічно, а отже – не професійно. Текст надміру уражений агресією і, як видається, особистою неприязню до голови РДА. Прикро, що автор дозволяє собі вживати недоречну вузькоспеціалізовану історичну термінологію (феодали, кріпаки тощо). Політична тематика має свої обмеження у висвітленні, надто коли її мета полягає у інформуванні населення… Не варто забувати, що журналіст повинен бути максимально об’єктивним і дипломатичним у своїх судженнях і писати правду, а не особисто вигідні моменти, вирвані із загального контексту!

    • Стьопа

     Да ну філософ, ви щось не туди заглянули. Все тут путьом написано, а якщо чинуши зажрались то їх і пісочить тра.

     • Kafka

      Поняття професійної етики ще ніхто не відміняв. Навіть якщо Ви пишете про людину, вчинки якої засуджуєте, потрібно це робити коректно, Адже це показує рівень ВАШОЇ культури!!! І ще…Якщо ж Ви так переймаєтесь долею нашої Батьківщини, то не соромте її такими не грамотними публікаціями. У нас дві проблеми: хтось “зажрався”, а комусь не завадило б більше читати))))

     • Жанна

      А також у нас ніхто не відміняв у одних права людей висловитись як депутатам, а іншим про це написати, приклавши аудіозапис. Тому про етику можете розказати тим, хто примушує передплачувати газету, хто порушуючи закон і пропонує вчителям проходити обстеження за свій рахунок, хто землю своїм родичам гектарами хапає. От їм розказуйте, а не тим, хто це робить відомим іншим. І повірте це ще невинні літературні обороти, а не такі на які заслуговують ті? хто принижують гідність інших, використовуючи своє службове становище.

     • Було б добре якщо б вони щодня чули справжні літературні обороти. http://www.youtube.com/watch?v=QeP9g8wbOqE

    • Olga Ferar

     розумний коментар)

 • Olga Ferar

  це хіба новиневго характеру стаття? ХІба мало з нас грошей тягнуть на ще більш непотрібні речі. А тут за пів річну виписку вартістю 36грн стільки шуму. Пенсіонері всіх готові прокльонами засипати але я думаю ця стаття відвертає увагу від більш важливих питань і думок щодо їх вирішення. А також настроює проти партії. таких газет у кожному селі хватає, то що нам вдушитись за ті копійки? Он на передодні будь яких виборів нам сотні тих газет всовують і в руки і в почту і в очі( за наші ж кошти з бюджету) і нічого. Пенсіонери на стіну вішають своїх кандидатів. І не шкода їм грошей. А тут на тобі скандал роздули. Краще розкажіть які були відповіді на інші поставлені запитання

  • Здолбунівсіті

   Це репортаж про 15 останніх хвилин сесії районної ради. З дослівним відтворенням подій і аудіо записом. Про те що люди залякані і принижені через те що з них вимагають щось робити. А у вільній країні людина сама має обирати що їй за СВОЇ кошти робити. І не важливо чи це 36 чи 2600 гривень. Партійні безкоштовні газети в скриньки несуть і не вимагають 36 гривень, а ще й доплачують)) Хто хоче нехай передплачує, на здоровя. і якщо це питання неодноразово піднімається і перед правоохоронними органами і депутатами у залі на сесії, значить щось таки там не так. І питання було не тільки у газеті, а і в дорогах розбитих і банкруті автодорі, у ролі нардепа у вирішенні місцевих проблем. Сьогодні вам без вас втулять газету за 36 гривень, завтра вас без вашого відома з квартири виселять, чи бізнес заберуть. Кожен має вибирати сам як йому розпоряджаьтись своїм майном і коштами.

   • Olga Ferar

    в нашій державі нам не дано самим розпоряжатись своїми коштами. Можна зробити таку видимість та тоді зростають ціни та комісії та збори за щось інше. І не подобаєтся – то до побачення.І ми всі добре розумієм що і партійні газети не безкоштовні)) І вартують вони нам ой не 36 грн за півріччя. Ця тема безглузда. Скандал вщухне а газета то залишится))

    • Здолбунівсіті

     Скандали вщухають якщо їх народ ковтає. Хтось терпить як його в міліції бють, а хтось як у Врадіївці ні. Хтось робить щеплення за свій рахунок, а хтось як Здовбицькі вчителі добивається виконання закону, хтось мовчки дивиться як хабарники розтягують районну землю, а хтось про це пише і вірить, що своїм не мовчанням хоч частину бруду вдається зупинити!

     • Olga Ferar

      мова йде конкретно про газету? чому не написано так детально і скандально як повирішувались інші питання, які для нашого району більш значущі? Дуже просто когось заділа передплата на газету і кількість передплати. Та і нашої газети нема))))Хай читають люди в яких нема інтернету- газету. Нічого поганого в цьому нема. Ще й чесно смішні гроші,щоб вони стали сенсом для прокльонів.ОТ мені більш цікаво що це за нежиле приміщення у лікарні і кому це воно піде в оренду в Мізочі?

     • Здолбунівсіті

      В газеті нічого поганого немає. Чим більше газет тим більше думок! Мова ж про суть її втуляння народу. І тут наведений аудіозапис і розшифровка виступів. Всі бажаючі мають можливість як приходити на сесію і слухати районних депутатів так і попередньо задавати їм запитання.

 • В будь якому разі, я дуже радий що буржуї і держиморди почули що про них каже народ! Ось для них гарна картина http://www.20khvylyn.com/news/culture/news_5355.html

 • @@moskali

  За це все Владика Іларіон вручив Шулю орден

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама