. Голова Здолбунівської РДА звільнив редактора районної газети | Здолбунів City

Голова Здолбунівської РДА звільнив редактора районної газети

звільнення кондрачукаПопри затверджений успішний звіт про фінансово-господарську діяльність редакції газети за рік роботи, попри позитивні голосування на депутатських комісіях, не зважаючи на те, що головний редактор зараз виконує державне доручення і очолює окружну виборчу комісію по 153 округу він був звільнений. Вчора, 03 листопада голова Здолбунівської РДА свободівець Олександр Бухало підписав розпорядження про звільнення ударівця, депутата райради Сергія Кондрачука. До вечора вже і запис відповідний, попри відсутність самого редактора та наявність його заяви на продовження контракту, був зроблений.

Таким чином перші кадрові рішення нинішнього голови Здолбунівської РДА такі:

Прийнято на роботу: заступниками голови РДА членів команди В.Шуля і партії регіонів В.Щавінського, В.Бондарчук, продовжено контракт головному лікарю ЦРЛ В.Сухляку, приведеному у район тим же В.Шулем, призначена начальником відділу культури і туризму Е.Стеценко замість О.Мазепи, звільнений редактор районної газети, учасник усіх вагомих революційних і патріотичних подій краю С.Кондрачук. Можна вважати це звільнення впровадженням цензури в районі, адже саме такі закиди до роботи редактора неприховано проявляв О.Бухало під час роботи однієї із депутатських комісій.

Вражаючий початок кадрових змін в районі від свободівського голови.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Звільнити – звільнили, а ким замінили?

  • Микола Погонський

   Ніким не замінили, це чергова капость від адміністрації газеті.
   То така підтримка газети співзасновниками згідно установчого договору (цитую)
   “Районна рада та районна державна адміністрація зобов’язуються постійно сприяти зростанню тиражу газети, зміцненню матеріально-технічної бази редакції, соціальному захисту її працівників.”

 • Maximilian

  Дійсно, є над чим задуматись: прийшов патріот-свободівець, на яких тоді надіялась вся країна. І попризначав чорт знає кого..

  Але щоб не ображатись на дії Саші Бухала і краще його зрозуміти, давайте розглядати його як вівцю, якій дали певні інструменти в руки. Але ж кому дали? – вівці. Було б нерозуміно очікувути від вівці чогось більшого ніж шкури на продаж.

  Ну і ще пастухи дістались не першої свіжості. Ті що позалишались від Шуля. Вівця пасеться там де її ведуть, і якщо пастухи заженуть її на людське поле, то вона його витопче і виїсть все і нічого при цьому не збагне.

  Напрошується висновок: не треба очікувати від того, хто здатен тільки на перетворення їжі у лайно, що він перетворить воду на вино.

 • Патріот

  От через таких як Бухало і інші свободівські керівники на місцях, “Свобода” і не подолала 5-відсотковий бар’єр на виборах до Верховної Ради.

 • INNA

  До речі який же Кондрачук ударівець, адже він йшов гловою овк від партії “Свобода”, якщо Бухала порівнюєте з вівцею, то Кондрачук маріонетка

  • Олег

   Так “Свобода” просто продала цю посаду! По тому округу справді випала квота голови комісії Свободі, але в цій убогій партії не знайшлося людини здатної організувати вибори (це й не дивно) і Свобода за декілька срібників продала цю посаду Порошенківцям, від яких і йшов Кондрачук. Тому не маніпулюйте

   • INNA

    Олеже це Ви не маніпулюйте. У Вас є докази щодо такого звинувачення продажу квоти?? Міграція з однієї партії до іншої за гроші називають політичною проституцією.

    • Олег

     В такому разі поясніть, чому Свобода зняла з посади свого голову комісії і поставила Кондрачука. Адже заміну робила саме партія Свобода. Якось не логічно: Кондрачук критикує і поливає брудом Свободу і тут Свобода висуває його головою комісії. Думаєте це просто так? Обгрунтуйте цей вчинок своїх однопартійців. Бо за моєю інфоормацією, Осуховському треба були гроші на вибори і він продавав усе що міг. Навіть тим, хто його відверто зневажає але має гроші. Бо як відомо (і виборці це зрозуміли), Свобода – вона за ідею. А її ідея – гроші.

     • INNA

      Це не мої однопартійці, я взагалі в жодній партії не перебуваю. Люблю читати ЗС, але коли тут зявляються односторонні політичні статті починаю сумніватися у неупередженості даного видання. Крім того я не беру до уваги ” за моєю інформацією” тому що я сумніваюся що Вам особисто пан Осуховський відзвітував де він взяв кошти на свою передвиборчу кампанію. Хіба що ви банківський працівник і обслуговуєте його банківський рахунок???? Чи його довірена особа яка за довіреністю здійснює розрахунки за ті чи інші послуги????? Ой зовсім забула, так ідея свободівців – це гроші, а яка ж ідея “Опозиційного блоку” ??? Мабуть добробут Західної України. А яка ідея Ляшка???? Та він мабуть відмовиться відразу від грошових купюр та перехреститься. Бо гроші – це зло, це розуміють всі політичні партії, крім “Свободи”(виходячи з вашого висловлювання). З повагою до Вас.

     • Олександр

      Далеко не завжди погоджуюсь з тим, що Ви пишете, але в даному випадку мені дуже сподобалось те, як Ви пишете. Чітко і виважено сформульовані думки без зневаги до правил орфографії.

     • INNA

      Надіюсь це без сарказму. Дуже Вам дякую, приємно.

 • Микола Погонський

  То передсмертні судоми, не за горами і звільнення Бухала.
  Репутацію Бухало собі “гарну” заробив.

 • INNA

  Усе МОЖЕ бути. Зажди є прибічники і противники той чи іншої сторони.

 • Сергій Кондрачук

  Друзі, вказана новина обросла чималою кількістю домислів та неточностей, які до мене доносять телефоном друзі, а тому я коротко опишу те, що відбулося. Найперше. Я, як і обіцяв, зробив те, що обіцяв. Хто не знає, на момент мого призначення головним редактором редакція мала значні заборгованості, а саме: по зарплаті – близько 40 тис. грн., перед друкарнею – 30 тис. грн., за тепло – трохи менше 40 тисяч. За рік моєї роботи всі ці борги погашені (останні платіжки за тепло – в казначействі), крім того, редакція трошки косметично підрихтувалася. І це при тому, що ми стали абсолютно незалежні від районного бюджету. Детальніше (порівняльну таблицю) всі могли читати у звіті на цьому сайті. Це раз. Два. Газета «Нове життя» стала справжнім рупором революції в районі. Ми чи не єдина районна, яка в ті буремні часи не писала про «покращення» чи просто замовчувала те, що робиться в країні, а широко висвітлювали те, що відбувається на Майдані в Києві та на Здолбунівщині (хто забув, можна згадати тут:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=573784746032241&id=100002021632918&pnref=story
  Вважаю, що своє завдання за рік, як головного редактора, я виконав. Газета має всі підстави більш-менш впевнено дивитися вперед.
  Стосовно мого так званого звільнення. На останній сесії районної ради я чітко заявив, що ще не визначився стосовно свого власного майбутнього, а тому заяви на продовження контракту не писав. Тим паче, що я орієнтовно до 27 листопада є головою ОВК, а тому маю час подумати, що робити далі. Сашко вирішив видати розпорядження про звільнення? Це його право і я поважаю це рішення. Чи законне воно? Як на мій погляд (це ж підтвердив один здолбунівський юрист, це ж мені сказали в ЦВК) – не зовсім. Бо повернутися в редакцію після виборів я мав тим, ким звідти пішов. Але оскаржувати це рішення я точно не буду. Бо вважаю це якимось дрібним і не надто суттєвим. Хоча одні колеги радять все-таки звернутися до суду, щоб той відновив мене на посаді редактора, а тоді самому написати заяву на звільнення. Мовляв, так я втру носа Бухалу. Може, я так і поступив би, якби тримав на Сашка зло, чи образився на нього. Але жодних образ на нього у мене, як в екс-головного редактора, повірте, нема і бути не може. Можливо, у мене є до нього питання, як у громадянина. Думаю, якби він не призначав регіоналів, а навпаки звільнив, скажімо, Бондарчук і Щавінського, на їх місце призначивши, припустимо Бондарця і Чернецького (своїх однопартійців) цих питань було б менше. А так…. А так – не стріляйте в піаніста, він грає, як уміє. Зрештою, Сашко не перший і, вочевидь, не останній, хто, зважений на терезах, виявився занадто легким…
  Щодо себе, то безробітним (для мене – це вільним від робочих клопотів, таким, хто має час на чудових дітей та красуню-дружину) я буду рівно стільки, скільки сам того захочу. Попереду – закінчення виборів (не питайте, що я там роблю, оце то дійсно мене злить, бо справ в ОВК ще вагон), короткий відпочинок і…. самі побачите, але роботи у нашому районі – непочатий край ))) МИР НАМ УСІМ!

 • Юрій

  Це одна з найбільших багатьох помилок Бухала за час його нетривалого перебування на посаді голови РДА.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама