Голова Здолбунівської РДА звільнив редактора районної газети

звільнення кондрачукаПопри затверджений успішний звіт про фінансово-господарську діяльність редакції газети за рік роботи, попри позитивні голосування на депутатських комісіях, не зважаючи на те, що головний редактор зараз виконує державне доручення і очолює окружну виборчу комісію по 153 округу він був звільнений. Вчора, 03 листопада голова Здолбунівської РДА свободівець Олександр Бухало підписав розпорядження про звільнення ударівця, депутата райради Сергія Кондрачука. До вечора вже і запис відповідний, попри відсутність самого редактора та наявність його заяви на продовження контракту, був зроблений.

Таким чином перші кадрові рішення нинішнього голови Здолбунівської РДА такі:

Прийнято на роботу: заступниками голови РДА членів команди В.Шуля і партії регіонів В.Щавінського, В.Бондарчук, продовжено контракт головному лікарю ЦРЛ В.Сухляку, приведеному у район тим же В.Шулем, призначена начальником відділу культури і туризму Е.Стеценко замість О.Мазепи, звільнений редактор районної газети, учасник усіх вагомих революційних і патріотичних подій краю С.Кондрачук. Можна вважати це звільнення впровадженням цензури в районі, адже саме такі закиди до роботи редактора неприховано проявляв О.Бухало під час роботи однієї із депутатських комісій.

Вражаючий початок кадрових змін в районі від свободівського голови.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети