Голова Здолбунівської РДА: віднині все буде прозоро…

buhalo_4Трохи історії. Сесія Здолбунівської районної ради 12.03.2014. До нас приїхав новопризначений свободівський губернатор, щоб порекомендувати-підтримати свого однопартійця Олександра Бухала. Безальтернативно, без розгляду інших кандидатур. Мовляв, підтримайте й контролюйте. Не підтримали беззастережно, вийшло 50 на 50, проте призначення все ж відбулось.

Презентуючи себе, Олександр Бухало сказав цілісінькій залі, що відтепер буде все відкрито і прозоро. Пряма мова на ВІДЕО.

Минуло 2 місяці.  В останній тиждень перед президентськими виборами кулуарно, без обговорення призначаються два заступники свободівця Бухала – колишні члени команди …Віталія Шуля.

Першим заступником Владислав Щавінський, який був в.о голови при Януковичі, а заступником БЮТівка Валентина Бондарчук, яка успішно виконувала вказівки регіонала Шуля.

Субота, неділя – вихідні і вибори, а вже у понеділок обурена частина громади, а саме активісти Здолбунівської сотні самооборони, а також голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук та керівник громадської організації ЗЕОН Микола Орлов завітали на прийом до Олександра Бухала.zustrich (1)

Питання було єдине: чому були призначені ці два заступника, які аргументи на їх користь і чому без обговорення.

Натомість Олександр Бухало, не даючи прямої відповіді на запитання, щоразу повертався і пропонував ідею створення люстраційного комітету, з якою раніше до нього вже звертались самооборонівці, і пропонував, щоб вже призначені заступники пройшли люстрацію. Т.то не ДО призначення, а вже ПІСЛЯ. Не дивно, що сотник Юрій Пшеничний перепитав у голови РДА, що ж у його розумінні «люстрація». Адже більшість уявляє це як сито, через яке проходять потенційні претенденти на посади, після якого залишаються претенденти, з яких і призначається хтось на посаду.

Але Олександр Павлович вирішив, напевне, раз сам був призначений незалежно від того, як віднеслась до цього громада і на безальтернативній основі, значить, так можна діяти і самому? Принаймні під час зустрічі учасники задавали пряме питання про це Олександру Бухало. У відповідь він запитав, чи хто із присутніх не приймав участі у кулуарних домовленостях. Обмінявшись запитаннями, відповіді не отримали. Так з’явились два старих-нових заступники.

Згадували п.Олександру його слова про широке обговорення із громадою, та, видно, для нього громада – це ті, кому він, можливо, дав обіцянки чи був чимось зобов’язаний і проміняв думку громади на ці зобов’язання.

zustrich (2)

Під час зустрічі: Олександр Бухало -голова Здолбунівської РДА, та візитери: Василь Тимощук – голова райради, Юрій Пшеничний – сотник самооборони, Олександр Партас – чотовий, Юрій Шмендель-чотовий, Олена Смірнова, Олександр Котюбін, Любомир Кінах

Для чого візитери разів зо п’ять повторювали своє запитання про причини призначення заступників із числа членів колишньої регіоналівської команди без широкого обговорення із громадою? Для того, щоб зрозуміти, чи дотримується посадовець свого слова, чи зважає на думку людей, які вже мають певний життєвий досвід.  Щоб знати, чи однією дорогою йти далі з ним чи різними. Не дочекавшись відповіді, не досягнувши компромісу, стає зрозуміло, що, окрім і так недостатнього професійного досвіду, такі поняття. як дотримання свого слова даного публічно,  затяжкі для молодого голови.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети