. Голова Здолбунівської РДА: віднині все буде прозоро… | Здолбунів City

Голова Здолбунівської РДА: віднині все буде прозоро…

buhalo_4Трохи історії. Сесія Здолбунівської районної ради 12.03.2014. До нас приїхав новопризначений свободівський губернатор, щоб порекомендувати-підтримати свого однопартійця Олександра Бухала. Безальтернативно, без розгляду інших кандидатур. Мовляв, підтримайте й контролюйте. Не підтримали беззастережно, вийшло 50 на 50, проте призначення все ж відбулось.

Презентуючи себе, Олександр Бухало сказав цілісінькій залі, що відтепер буде все відкрито і прозоро. Пряма мова на ВІДЕО.

Минуло 2 місяці.  В останній тиждень перед президентськими виборами кулуарно, без обговорення призначаються два заступники свободівця Бухала – колишні члени команди …Віталія Шуля.

Першим заступником Владислав Щавінський, який був в.о голови при Януковичі, а заступником БЮТівка Валентина Бондарчук, яка успішно виконувала вказівки регіонала Шуля.

Субота, неділя – вихідні і вибори, а вже у понеділок обурена частина громади, а саме активісти Здолбунівської сотні самооборони, а також голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук та керівник громадської організації ЗЕОН Микола Орлов завітали на прийом до Олександра Бухала.zustrich (1)

Питання було єдине: чому були призначені ці два заступника, які аргументи на їх користь і чому без обговорення.

Натомість Олександр Бухало, не даючи прямої відповіді на запитання, щоразу повертався і пропонував ідею створення люстраційного комітету, з якою раніше до нього вже звертались самооборонівці, і пропонував, щоб вже призначені заступники пройшли люстрацію. Т.то не ДО призначення, а вже ПІСЛЯ. Не дивно, що сотник Юрій Пшеничний перепитав у голови РДА, що ж у його розумінні «люстрація». Адже більшість уявляє це як сито, через яке проходять потенційні претенденти на посади, після якого залишаються претенденти, з яких і призначається хтось на посаду.

Але Олександр Павлович вирішив, напевне, раз сам був призначений незалежно від того, як віднеслась до цього громада і на безальтернативній основі, значить, так можна діяти і самому? Принаймні під час зустрічі учасники задавали пряме питання про це Олександру Бухало. У відповідь він запитав, чи хто із присутніх не приймав участі у кулуарних домовленостях. Обмінявшись запитаннями, відповіді не отримали. Так з’явились два старих-нових заступники.

Згадували п.Олександру його слова про широке обговорення із громадою, та, видно, для нього громада – це ті, кому він, можливо, дав обіцянки чи був чимось зобов’язаний і проміняв думку громади на ці зобов’язання.

zustrich (2)

Під час зустрічі: Олександр Бухало -голова Здолбунівської РДА, та візитери: Василь Тимощук – голова райради, Юрій Пшеничний – сотник самооборони, Олександр Партас – чотовий, Юрій Шмендель-чотовий, Олена Смірнова, Олександр Котюбін, Любомир Кінах

Для чого візитери разів зо п’ять повторювали своє запитання про причини призначення заступників із числа членів колишньої регіоналівської команди без широкого обговорення із громадою? Для того, щоб зрозуміти, чи дотримується посадовець свого слова, чи зважає на думку людей, які вже мають певний життєвий досвід.  Щоб знати, чи однією дорогою йти далі з ним чи різними. Не дочекавшись відповіді, не досягнувши компромісу, стає зрозуміло, що, окрім і так недостатнього професійного досвіду, такі поняття. як дотримання свого слова даного публічно,  затяжкі для молодого голови.

Микола Орлов

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Микола Погонський

  Цікавий поворот подій.

  • Олександр

   На мою думку як в області, так і в районі не можуть керувати представники політичної сили, рівень підтримки якої лишень 1,5% в області і в районі. І якщо в зарозумілого і пихатого Рибачка і Ко.залишилося хоча б трішки порядності і честі він має подати у відставку, а призначені ним “свободівці”-держслужбовці написати заяви на звільнення.

   • Житель

    Порядність і честь? Ха-ха!

   • Микола Погонський

    Дуже сумніваюсь що вони напишуть заяви.

 • петро

  люди, замів треба не люструвати,а посадити на хліб і воду! Потім намазати ж……у скипідаром і вигнати в поле!!!! Як може шістка Шмуля керувати гуманітарними питаннями в районі? У неї рило в пуху від тендерів на харчі, школу будувала в Будеражі, і роздовбала весь директорський корпус! Залишились ручні і жо………зи!!!!Самооборона, женіть с…..м віником мадам разом з ручним головою!!!!

  • Укр. Залізняк

   В яблучко.Молодець 100%.І саме головне що це не чутки а факти які при бажанні легко довести.

 • Житель

  Це тільки капля в морі. Гидотно.

 • Юрій

  Давайте все по порядку. Олександр не досвідчений та не компетентний голова (це не таємниця ні для кого). Для компенсації цього йому неохідна команда яка обізнана в справах району, от й ставить колишню команду. Але я вважаю основне питання в даній статті не в погодженні заступників, а дескредитації голови для подальшого його звільнення та заняття посади кимось більш приближеним та підконтрольним й в більшості він відсутній серед ходаків на мою думку ідеалним для цього підходить С.Кондрачук.

  • Сергій Кондрачук

   Давно я тут не писав, бо, хто не знає, я є головою ОВК по Гощі. І якщо для більшості людей, які задіяні у виборах, робота припиняється після дня голосування, то для мене це десь половина шляху – попереду бухгалтерія, зарплати, прийоми – передачі всього-всього, архів…
   Я навіть не читав цієї статті. Так само, як і попередні за останні тижні. Але мені зателефонували і сказали, що тут знову мене призначають.
   Друзі дорогі! На моє глибоке переконання таку посаду, як голова РДА, має обіймати людина, яка окрім багатьох-багатьох рис повинна мати ще мудрість і досвід. А ці речі, як і “половоє безсіліє”, приходять з роками. Якби моя воля, я б взагалі ввів вікове обмеження на посаду голови РДА. Скажімо, після 30. А мені лише 28…
   Вчора я здавав протокол ОВК в Центральній виборчій комісії. За словами людей, які працюють кураторами не одні вибори, вони не чули, щоб члени ЦВК на чолі з головою комусь колись співали такі дифірамби. Я перший в Україні опрацював 100 % протоколів ДВК (при тому що їх – ДВК – у мене аж 221). За всі вибори – жодної скарги. Всі штаби задоволені співпрацею. Я можу і вмію працювати. Коли я беру відповідний темп, конкуренти просто падають, а я біжу далі. І колись цей темп я обов”язково продемонструю в Здолбунові. Коли? Тоді, коли стану більш виваженим, досвідченим та мудрішим. Де я буду після виборів – я ще сам не знаю. Я про це ще й не думав толком. Але я точно не буду головою Здолбунівської РДА…

   • Юрій

    Дякую за розяснення. З такими принципами ви напевно станете гідним головою Здолбунівської РДА. Для всіх інших поглянте, ось й насправді достойний заступник для теперішнього голови. Пане Олександре подумайте про це.

    • Сергій Кондрачук

     ))))) цього теж ніколи не буде. Будь ласка, не ображайте так мене більше.

     • INNA

      Невже ви цього не хотіли пане Сергію???? Здається ви лукавите

   • Здолбунівсіті

    У нас і надалі триває практика коли очолють ті хто хочуть і ті які ЗРУЧНІ, а не ті хто можуть і мають свою ПОЗИЦІЮ. Треба пам’ятати, що партії – це лише частина суспільства і дуже його невеличка. А коло достойників широке і саме дивне в цій історії те, що ті хто можуть не завжди ХОЧУТЬ, бо знають ціну словам і відповідальності. Це про Сергія і не лише про нього…

    • INNA

     Хто з ким дружить той про того пише в газеті. А всі так “некомпетентні”.

     • tata

      Не такий розумний і порядний Сергій, як себе хвалить. Знаю його особисто. Має звичку хамити людям, доводячи свою позицію, навіть будучи неправим.

     • INNA

      Тут така справа, критикувати, м”яко кажучи, усі вміють. Якщо бачите недоліки в управлінні вкажіть це особисто чи допоможіть. Я думаю той хто тут дуже критикує керівників РДА, особисто з ними знайомі. Не робіть шоу. Якщо хтось із вас прийде до влади я не думаю що будуть результати роботи кращі.

     • tata

      Доводилось мати діло з паном Сергієм. Спілкуватись з ним не можливо, він відверто хамить не звертаючи увагу ні на вік особи, ні на її стать. Доказати свою точку зору і правоту йому не можливо. Думаю без певної підтримки люди таке собі не дозволяють.

   • Валя

    А скромність аж через верх лізе…

 • Валя

  А, зрозуміло. Прийшли “ходаки”, бо поставили “некомпетентного”… Так, те, що некомпетентний,- це поза сумнівами. А також зрозуміло і те, що ображені прийшли влади просити, бо не добралися. ви б трохи скромніше “пропихували” чи то Кондрачука, чи ще когось зі “своїх”. Ви ж такі самі. Свій до свого по своє…

  • Здолбунівсіті

   Ніхто влади не просив. По перше тому що ні в кого її просити -всі хто був на зустрічі з самого початку були проти такого призначення, а по друге сенс просити, якщо ці персоналії, що є в РДА дуже скоро будуть замінені новим Президентом. Кращі чи гірші покаже час, а ЗС обов’язково про це напише.

 • Олексій Козачок

  При перегляді відива із виступом пана Бухала, зробіть звук гучніше на 0:44 хвилині виступу. Мені одному почулося?
  пан Бухало: -….віднині все буде відкрито, прозоро.
  голос із залу: – Да ти шо !

  • Микола Погонський

   Не почулося а так і є хтось каже да ти шо.

 • Prosto_I

  Дуже цікаво як новий голова буде ділити гроші і скільки ще премій він дасть своїм підлеглим, в той час як інші організації (підрозділи адміністрації) будуть сидіти на мінімалках і виконувати всю брудну роботу для “панянок” з адміністрації, які одним кліком будуть звітувати перед вищестоящими органами про виконану ними роботу. Дуже прикро що зміна голови не змінила ситуацію вцілому.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама