Голова Здолбунівської РДА перевищив свої повноваження, призначаючи в.о. головного лікаря?

Shul V.RDA

Віталій Шуль -голова Здолбунівської адміністрації

Як ми повідомляли раніше, голова Здолбунівської РДА призначив в.о головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ такого собі 30-річного В.Сухляка. Розмови точились після цього про менеджерські якості в.о, про його місце народження, про те, чому безмовний колектив центральної лікарні ні слова не заперечив проти цього призначення, чому здолбунівська земля не виховала достойника зайняти вакантне крісло. Але в.о – це ще не головний лікар!

Вчора відбулося засідання постійної комісії Здолбунівської районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю. Після розгляду усіх питань, депутат райради Олександр Бухало вказав голові райдержадміністрації Віталію Шулю, що призначення ним виконуючого обов’язки головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ Владислава Сухляка відбулося з порушенням.

Цар, просто цар

Цар, просто цар

На доказ своїх слів п. Бухало зачитав витяг з рішення Здолбунівської районної ради «Про Порядок призначення, звільнення, погодження призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад Здолбунівського району»,  прийнятого 20 грудня 2007 року №292, пункт 1.3. якого чітко говорить, що видавати відповідне розпорядження про призначення в.о. головного лікаря голова адміністрація мав право виключно за рекомендаціями профільної комісії (у даному випадку комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту) та постійної комісії з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження. Натомість голова РДА Віталій Шуль не захотів радитися із депутатами, а затвердив виконуючого обов’язки головного лікаря своїм розпорядженням одноосібно, уклавши з ним також трудову угоду цивільно-правового характеру терміном на 3 місяці. Чи буде підписано з Владиславом Сухляком контракт та на який строк – покаже наступна сесія. сух1

levПринагідно зазначаємо, що 1 жовтня у приміщенні прокуратури Рівненської області було офіційно представлено колективу нового прокурора області – Олександра Михайловича Черепаху. Чи зміниться від цього робота Здолбунівської прокуратури, зокрема в частині контролю за діями та рішеннями керівництва РДА – теж покаже час.

витяг

погодження із комісіями

Ілюстративне фото obzor.mk.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети