Голова Здолбунівської РДА перед звітом на сесії райради об’їжджає навколишні села

За інформацією сайту Здолбунівської РДА  та районної ради zdolbun.rv.ua, тривають візити голови адміністрації до сіл району. Хоч і досі незрозуміла суть цих візитів, як і потрібності самої адміністрації. Підприємства мають своїх власників і живуть за законами бізнесу, керуються у своїй діяльності законодавством, податковим та іншими кодексами. Соціальні установи мають обласні і столичні профільні комітети і міністерства. Районна ланка суб’єктивно існує лише для полегшення збору статистичної інформації та працевлаштування людей, які хочуть бути чиновниками. Набагато ефективніше було б мати сильні сільські і міські ради, виконком районної ради, обраного губернатора і все. На районно-обласному рівні. А так, об’їжджають наші чиновники з РДА села, щось людям розказують, від них щось слухають, а допомогти чи вплинути на щось реально не можуть. Хіба що ставок в оренду віддати так, щоб і сільська рада не знала кому, чи навчаннями МНСників покомандувати, чи паї людські в оренду здати, щоб прокуратурі було чим зайнятись. Ну, от самі читайте. Яка користь від тих об’їздів? Якщо хто знає – прокоментуйте. Цитуємо владний сайт.

09 квітня у приміщенні Білашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівського району відбувся схід громадян (близько 70 осіб) за участі директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Білашівського сільського голови Василя Зайшлого, депутатів сільради. Заслухано звіт голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля про соціально-економічний розвиток Здолбунівського району та підвищення рівня життя населення регіону в 2010-2012 роках, звіт Білашівського сільського голови Василя Зайшлого про проведену роботу за період січня-грудня 2012 року, виступ директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Тимошенка про стан соціально-економічного розвитку області за останні 3 роки.

Голова районної державної адміністрації Віталій Шуль 10 квітня 2013 року побував на сході громадян села Спасів. Традиційно свою поїздку Віталій Степанович розпочав із відвідин об’єктів соціального призначення. Він ознайомився з організацією навчально-виховного процесу в школі, із забезпеченням діяльності дитячого садка та фельшерсько-акушерського пункту. Далі делегація із керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на чолі із головою райдержадміністрації, взяла участь у зібранні громади, яке відбулося в приміщенні сільського клубу. Перед односельчанами зі звітом про діяльність активу громади за 2012 рік виступила Любов Четвержук – сільський голова. Вона у своєму виступі зазначила, що поруч із позитивними здобутками, напрацюваннями громади не обходиться без гострих проблем. Є ряд наболілих питань, а саме: забезпечення освітлення вулиць села, забезпечення зайнятості сільської молоді та ін. У заключному слові голова райдержадміністрації Віталій Шуль зазначив, що питаннями, які стосуються життєдіяльності територіальної громади, має перейматися не тільки влада, а й особисто кожен житель села.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети