. Голова Здолбунівської РДА перед звітом на сесії райради об'їжджає навколишні села | Здолбунів City

Голова Здолбунівської РДА перед звітом на сесії райради об’їжджає навколишні села

За інформацією сайту Здолбунівської РДА  та районної ради zdolbun.rv.ua, тривають візити голови адміністрації до сіл району. Хоч і досі незрозуміла суть цих візитів, як і потрібності самої адміністрації. Підприємства мають своїх власників і живуть за законами бізнесу, керуються у своїй діяльності законодавством, податковим та іншими кодексами. Соціальні установи мають обласні і столичні профільні комітети і міністерства. Районна ланка суб’єктивно існує лише для полегшення збору статистичної інформації та працевлаштування людей, які хочуть бути чиновниками. Набагато ефективніше було б мати сильні сільські і міські ради, виконком районної ради, обраного губернатора і все. На районно-обласному рівні. А так, об’їжджають наші чиновники з РДА села, щось людям розказують, від них щось слухають, а допомогти чи вплинути на щось реально не можуть. Хіба що ставок в оренду віддати так, щоб і сільська рада не знала кому, чи навчаннями МНСників покомандувати, чи паї людські в оренду здати, щоб прокуратурі було чим зайнятись. Ну, от самі читайте. Яка користь від тих об’їздів? Якщо хто знає – прокоментуйте. Цитуємо владний сайт.

09 квітня у приміщенні Білашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Здолбунівського району відбувся схід громадян (близько 70 осіб) за участі директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, Білашівського сільського голови Василя Зайшлого, депутатів сільради. Заслухано звіт голови Здолбунівської райдержадміністрації Віталія Шуля про соціально-економічний розвиток Здолбунівського району та підвищення рівня життя населення регіону в 2010-2012 роках, звіт Білашівського сільського голови Василя Зайшлого про проведену роботу за період січня-грудня 2012 року, виступ директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Тимошенка про стан соціально-економічного розвитку області за останні 3 роки.

Голова районної державної адміністрації Віталій Шуль 10 квітня 2013 року побував на сході громадян села Спасів. Традиційно свою поїздку Віталій Степанович розпочав із відвідин об’єктів соціального призначення. Він ознайомився з організацією навчально-виховного процесу в школі, із забезпеченням діяльності дитячого садка та фельшерсько-акушерського пункту. Далі делегація із керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на чолі із головою райдержадміністрації, взяла участь у зібранні громади, яке відбулося в приміщенні сільського клубу. Перед односельчанами зі звітом про діяльність активу громади за 2012 рік виступила Любов Четвержук – сільський голова. Вона у своєму виступі зазначила, що поруч із позитивними здобутками, напрацюваннями громади не обходиться без гострих проблем. Є ряд наболілих питань, а саме: забезпечення освітлення вулиць села, забезпечення зайнятості сільської молоді та ін. У заключному слові голова райдержадміністрації Віталій Шуль зазначив, що питаннями, які стосуються життєдіяльності територіальної громади, має перейматися не тільки влада, а й особисто кожен житель села.

Борис Холодний

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Микола

  я холодний…

 • Alex

  Яку тільки нісенітницю говорить Шуль “… питаннями, які стосуються життєдіяльності територіальної громади, має перейматися не тільки влада, а й особисто кожен житель села”. Це все зрозуміло, “моя хата” не повинна бути скраю. Тільки як може пересічний житель Спасова (чи бідь-якого іншого села або й міста) перейматися освітленням вулиць, проблемами зайнятості тощо?? Селянам що скидатися на лампочки а потім лізти на драбину і вкручувати їх на стовпи7 Чи можливо самим створити завод що всьому селу було де працювати?
  Якщо це так, то для чого тоді влада – і районна, і обласна, і в Києві? Заводи та ферми познищували, а тепер хочуть щоб молодь ще й чимось путнім займалася, окрім тримання пляшки в одній руці та цигарки в іншій.

 • Світлана

  Якщо не буде райдержадміністрації, то цікаво, хто буде для населення організовувати різні заходи з нагоди Дня Перемоги, дня Незележності, чи можливо все це робить районна рада, яка ніби потрібніша набагато більше? Чи не райдержадміністрація ЗАСТАВЛЯЄ наших працьовитих голів сільських рад, щоб хоч трохи щось проводили в сільських радах. Чомусь коли потрібно було чистити дороги голови дзвонили не до Тимощука, а до Шуля, не запитували ви себе чому!!!? Звісно, якщо влада робить освітлення, то чи не кожен мешканець має також бути в цьому зацікавлений, який по своїй безглуздості і заради веселощів розбиває ці лампочки з освітленням? то нехай самі ж люди беруть драбину і лізуть її вкручувати туди! Безлад починається не з влади, а з нас також, сніг зійшов, влада повикидала мусор, чи не самі жителі, які несуть на іншу вулицю чи в хащі мусор і викидають… не праві ви! Чи може ви бачили кращого голову Здолбунівської райдержадміністрації за всі інші роки? Скажете Ніколіну… То Шуль не повикидав і не повиганяв нікого на вулицю, як вона… Більше позитиву і більше позитивних людей, і буде все добре! Кращу б підтримали, допомогли чим маєте ганьбити!!!

 • Alex

  Та по великому рахунку ні ради ні адміністрації не потрібно, дармоїдів забагато. Пора звести це все до одного органу, у нас країна не така багата, щоб їх обох утримувати. І це не тільки у Здолбунові, скрізь по країні так, включаючи і парламент (навіщо їх 450 там?).

  Дуже смішно, коли говорять що адміністрація потрібна для того, щоб організовувати 9 травня і день Незалежності. Так, це все важливо і дуже добре, але реалії сьогодення такі, що людина спочатку думає про те, де заробити на хліб, де одягнутися, хату причепурити, а потім вже дозвілля і всякі святкові заходи. Культурою однією ж не будеш ситий, хоча не спорю і це важливо.

  Те, що більшість жителів країни мають погане виховання і бють на вулиці все, що очі бачать – селяві та й все. І тут адміністрація не допоможе, тут вже комплексна державна політика потрібна для виховання нового покоління не-вандалів. Займе це ой як багато часу, але час вже починати.

  Важко сказати який голова адміністрації був кращий. На мою думку, за роки незалежності нікого достойного не було, але це моя особиста думка.

 • Дуже цікаво,чи їздив він по дорозі з Мізоча до Півчи і дальше до Ступна А чи духу не хватило

 • Александр

  Світлана підтримую! Влада так само винна, як і я, чому і був звільнений з роботи. Весь цей хаос – це не проблема голови райдерж лише чи ще окремо взятого когось. Це проблема суспільства. Сначала купляються на виборах, потім нарікають на тих хто їх купив. В країні має бути порядок, жостка, центарлізована влада. А не оця, різнокольорова, плюралістична ліберальна демократія із “вічною опозицією”., яка в усі часи і при всіх народах була лише елементом дизфункції, протесту проти любої організації влади. Це змія яка кусає себе за хвіст. Крім вічних революціонерів, циніків, демагогів, дилетантів і маргіналів, які вічно ходять з транспарантами, так нікого не має. Давайте більше любить і помагати один одному.Врешті доля представила нам один простір для проживання і нам звідси нікуди не дітися.) Не робіть з когось одного лоха отпущенія, будь-ласка, подивіться в свою середину і наведіть спочатку там порядок)

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама