. Голова Здолбунівської РДА написав заяву на звільнення | Здолбунів City

Голова Здолбунівської РДА написав заяву на звільнення

прес-конференція свободиГолова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та ще 7 голів РДА, а серед них:  Володимирецька РДА – Володимир Савонік, Гощанська РДА – Ярослав Калька, Здолбунівська РДА – Олександр Бухало,Костопільська РДА – Юрій Кузнюк, Острозька РДА – Юрій Олексійчук, Радивилівська РДА – Володимир Кондик, Рівненська РДА – Олексій Бучинський написали заяви на звільнення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • INNA

  Ну от активісти готуйте смітник уже із іншим прізвищем.

  • Вадим

   Написав – не значить – Пішов. А що на заміну? Чи краще і для кого?

   • INNA

    Це питання мене також цікавить.

 • Tatyana

  Тепер ті, що воювали “за правду” будуть воювати за владу.

  • Здолбунівсіті

   Українська дійсність говорить хто тихо працює того тихо не помічають і спокійно обходять більш горланисті, нахраписті. Принцип часто такий “Спочатку вхопити, а потім буду думати що з тим робити”

  • Катерина

   Повністю згідна!

 • Олександра

  Керівники району змінюються часто, приходять нові, не компетентні, які ще потім півроку поступово вникають у суть роботи (якщо взагалі вникають), а увесь цей час за них працюють інші люди. Так завжди було і буде. Мало хто справді приходить з розумінням того куди він потрапив і що входить в його обов’язки, а не лише права. Потрібно обирати людину не лише за партійними списками, а за реальними заслугами і досвідом, з питанням: “Що конкретно може зробити ця людина для нашої області?” Ця людина, а не її партія, адже не партія сидітиме у кріслі і віддаватиме накази, а конкретна особа. І чого вона варта сама по собі, без допомоги друзів-партійців? Коли ми навчимося дивитися на реальні результати, а не вірити пустим словам, які насправді не підтверджені справами (або, як буває часто на ділі, цю роботу виконали інші люди, які зазвичай тихо працюють роками і не б’ють себе кулакми в груди)?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама