Голова Здолбунівської РДА відреагував на перекриття траси до Гурб

Зокрема, відповідаючи на коментар Ольги Ферар у ФБ він зазначив:

Ольго Романівно, “вичерпати цей конфлікт” – це означає щось обіцяти людям. Обіцяти те, що залежить не лише від тебе, бо Ви, я переконаний, знаєте, у кого ця дорога на балансі, хто її утримує і обслуговує. На жаль, район навіть не має можливості виділяти на ремонт цієї дороги кошти з районного бюджету (хотіли це зробити ще у жовтні минулого року).
2. Ремонт дороги до Мізоча проводиться. Востаннє там були роботи минулого четверга. І, як мене запевнили, роботи триватимуть і надалі, до самого Мізоча. А тому говорити, що влада “не бачить” стан дороги до Мізоча не доводиться. При цьому, в районі є дороги, які, як мінімум, не кращі за дорогу до Мізоча. Але там наразі роботи не ведуться, бо є розуміння, що насамперед треба відремонтувати дорогу у мізоцькому напрямку.
3. Ми з Вами, Ольго Романівно, маємо радіти і щиро вітати зародження у Мізочі громадянського суспільства. Я переконаний, що вже наступного року, перед Великоднем, сміття на узбіччях дороги перед Мізочем прибиратимуть не працівники Здолбунівської РДА, як було минулого вівторка (півтори машини сміття вигребли), а й представники громадянського суспільства. Я переконаний, ця акція – це початок утворення Мізоцької ОТГ. Громада зрозуміла, що час ходити по кабінетах влади з “зробіть” і “дай” минув. Треба створювати громаду, відновити попередню славу Мізоча, як районного центру, самим визначати коло своїх пріоритетів і їх вирішувати. До зустрічі на Гурбах!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети