Голова Старомощаницької сільради отримала планшет від голови Рівненської облради

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов вручив грамоти та цінні подарунки для переможців щорічного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування». Відбір претендентів відбувався у декілька етапів, останній з яких закінчився ще у лютому 2013 року. Однак у зв’язку з революційними подіями переможців нагородили тільки зараз.

 – В Україні сьогодні відбуваються непрості події. Саме тому ми не маємо права посипати голову попелом і, склавши руки, чекати, як вирішиться ситуація, – каже у вітальному слові голова обласної ради Михайло Кириллов. – На нас лежить величезна відповідальність і, не побоюсь цього сказати, тільки завдяки професійності посадових осіб органів місцевого самоврядування в області вирішуються проблеми громад. Я дуже вдячний всім вам за те, що, попри відсутність достатніх повноважень та фінансування, ви продовжуєте ефективно працювати.

Загалом участь у конкурсі взяло понад 30 осіб, які змагалися за звання кращого посадовця у трьох номінаціях. Серед працівників виконавчих апаратів обласної та районних рад найкращою стала начальник відділу юридичного забезпечення, роботи з кадрами і зверненнями громадян виконавчого апарату  Радивилівської райради Наталія Салійчук. На другому місці – начальник загального відділу виконавчого апарату Володимирецької райради Оксана Мельник. На третьому – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату Корецької райради Борис Пальчевський.

Кращою серед сільських, селищних, міських голів стала Світлана Панасюк  – сільський голова Старої Мощаниці Здолбунівського району. На другому місці – Більськовільський сільський голова Володимирецького району Сергій Жмурак. На третьому – Березинівський сільський голова Радивилівського району Юрій Костюк.

Серед посадових осіб органів місцевого самоврядування кращим став секретар Повчанської сільради Дубенського району Андрій Федорчук. Друге місце здобула Оксана Повар – секретар Веснянської сільради Корецького району. Третє – спеціаліст Костопільської міськради Світлана Самчук.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов нагородив всіх переможців грамотами та планшетами.

Прес-служба Рівненської обласної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети