Голова Рівненської РДА у робочий час супроводжував кандидата в президенти

свобода1На Рівненщину вдруге завітав кандидат у Президенти України, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Політик відвідав Острог, Дубно, а також Рокитне, Кузнецовськ та Дубровицю.

23 квітня на зустрічі з виборцями у Дубровиці (виборчий округ №157) кандидата супроводжували народний депутат України Олег Осуховський та нещодавно призначений на посаду голови Рівненської районної державної адміністрації, член ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

Пан Бучинський, на відміну від О. Осуховського не знаходився в приміщенні, де тривала зустріч. Під час виступу Олега Тягнибока чиновник прогулювався по вулиці, а також був помічений біля агітаційного намету ВО «Свобода». Зустріч кандидата тривала з 15.00 до 17.00, і в цей час Олексій Бучинський мав знаходитися на власному робочому місці.свобода2

У той же час, в прес-службі Рівненської районної державної адміністрації ОПОРІ пояснили, що станом на 23 квітня Олексій Бучинський ще не приступив до виконання своїх обов’язків.

– Олексій Бучинський приступив до виконання своїх обов’язків 24 квітня, – повідомили у прес-службі Рівненської РДА. – Є відповідне розпорядження.

Водночас, згідно з указом в.о. Президента України О. Турчинова Олексій Бучинський був призначений головою Рівненської РДА 17 квітня й уже наступного дня мав вийти на роботу. Варто зазначити, що згідно ст.8 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» «Голови місцевих державних адміністрацій набувають повноважень з моменту призначення.»

ОПОРА направила до Рівненської РДА інформаційний запит з проханням пояснити, чому Бучинський О.А. приступив до виконання обов’язків голови Рівненської районної державної адміністрації 24.04.2014 року замість 17.04.2014 року, та надати копію документу, який підтверджує той факт, що Бучинський О.А. приступив до виконання обов’язків саме 24.04.2014 року.

Анатолій Бондарчук
Координатор спостереження ОПОРИ у Рівненській області
(096)9187408


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети