Голова Рівненської ОДА визнав що призначення О.Бухала у Здолбунові бойкотується

sesia_120314_1 (3)Голова облдержадміністрації Сергій Рибачок уже другий тиждень займається добором людей на посади голів районних держадміністрацій. Проблема не стільки у претендентах — призначають здебільшого “свободівців” — однопартійців п.Рибачка, а також висуванців від “Батьківщини”.

Повідомляє РВ.На фото Олександр Бухало.

Процес гальмується тому, що в деяких районах, у Здолбунівському та Радивилівському, “бойкотують” призначенців, зокрема, однопартійців п.Рибачка. У Радивилівському просять залишити того, хто й досі керував — Анатолія Грисюка, власне, як і в Дубенському наполягають на тому, щоб залишити нинішнього голову — Руслана Сивого. Вочевидь, стикнувшись з несприйняттям громадами деяких майбутніх посадовців, яких п.Рибачок особисто возив на “сватання” в райони, голова зробив паузу. Зокрема, щодо оприлюднення прізвищ майбутніх голів у Гощанському, Корецькому та Дубенському районах. Ті ж, прізвища яких вже оголошено (див. у списку), очікують рішення зі столиці про своє офіційне призначення.

Голова ОДА Сергій Рибачок так пояснив доцільність добору кадрів за партійною ознакою:

— При доборі кандидатур на голів райдержадміністрацій я використав кадровий резерв як політичних партій, так і громадських організацій, спілок. (Судячи із списку претендентів на голів РДА – то опрацьовані були лише партійні списки і служба зайнятості – прим.ЗС) По кожному збирав інформацію з різних джерел. Цікавився, хто з них нормально мислячий, патріотично налаштований та не був задіяний раніше в якихось корупційних схемах. Це був непростий процес, бо в багатьох районах під виглядом думки громади певні групи впливу намагалися «просунути» своїх кандидатів. Потрібно було цю інформацію відфільтрувати. Тих, кого я запропонував на посади голів райдержадміністрацій, знаю особисто. Консультувався щодо них з громадами районів, депутатами районних рад.

Майбутні голови райдержадміністрацій?

Костопільський район: 33-річний вчитель Юрій Кузнюк, депутат райради, голова райорганізації ВО “Свобода”.

Здолбунівський район: 27-річний тимчасово непрацюючий Олександр Бухало (сам О.Бухало повідомив на представленні в райраді що з осені є підприємцем), депутат райради, член ВО “Свобода”.

Млинівський район: 43-річна Алла Черній, депутат обласної ради, член бюро обласної організації ВО “Батьківщина”, кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук РДГУ та кафедри регіонального управління НУВГП.

Дубровицький район: 57-річний пенсіонер Юрій Лосік, заступник голови райради.

Острозький район: 31-річний викладач Острозької академії Юрій Олексійчук.

Рівненський район: 33-річний Олексій Бучинський, депутат облради, голова міської організації ВО “Свобода”, помічник-консультант народного депутата Осуховського.

Сарненський район: 40-річний міський голова Сарн Сергій Євтушок, член ВО “Батьківщина”.

Володимирецький район: 28-річний тимчасово непрацюючий Володимир Савонік, голова Володимирецької районної організації ВО “Свобода”.

Радивилівський район: 31-річний Володимир Кондик, приватний підприємець, депутат районної ради від ВО “Свобода”.

Зарічненський район: 44-річний безробітний Павло Мельник. У 2005-2006 роках був головою, а пізніше — заступником голови РДА.

Демидівський район — 40-річний підприємець Сергій Радченко. Позапартійний.

Рокитнівський район — 39-річна безробітна Світлана Пахнюк. Член бюро районної організації ВО “Батьківщина”.

Березнівський район: 38-річна Людмила Пилипчук, приватний підприємець, голова райорганізації ВО “Батьківщина”.

Кого призначати головами Дубенського, Гощанського та Корецького районів — п.Рибачок ще визначається.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети