Голова Рівненської облради весною буде вивчати стан доріг після ремонтів

засідання, Кириллов– Якщо цієї зими дороги «не переживуть», тоді фірма-підрядник ніколи не братиме участі у тендерах, – Михайло Кириллов.  Голова обласної ради Михайло Кириллов попередив, що навесні особисто виїде та перевірить якість дорожнього покриття там, де його ремонтували цьогоріч. Про такі плани він повідомив на бюджетній комісії під час обговорення питання перерозподілу коштів спецфонду обласного бюджету на ремонт та реконструкцію автодоріг.

 Варто зазначити, що комісія погодила зміни до переліку об‘єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, які будуть профінансовані до кінця року. Це зумовлено зміною погодних умов та неможливістю якісно зробити ремонт доріг. Тож обранці рекомендують додати кошти на ті дороги, які вже відремонтовані, аби не було заборгованості й зняти фінансування з тих об‘єктів, які неможливо завершити до кінця року.

У цьому контексті депутати порушили питання контролю за якістю та довговічністю виконаного ремонту автодоріг. Обранці зазначили, що часто буває так, що відремонтована дорога наступного року вже розбита та знову потребує ремонту.

– Я візьму переліки доріг, на будівництво чи ремонт яких ми виділяли кошти обласного бюджету в цьому році та особисто навесні перевірю їх стан. Якщо зими ці дороги «не переживуть», тоді фірма-підрядник, що виконувала ремонт, ніколи не братиме участі у тендерах, – попередив голова обласної ради Михайло Кириллов.

 Пропозиції по змінах, які погодили депутати, подані Рівненською облдержадміністрацією.

Прес-служба Рівненської облради

від ЗС: Цікаво, в як реалізувати такий механізм, щоб ЗАБОРОНИТИ прийняти участь у тендері, є такі підстави? А може спочатку почати з того, що в договорах з дорожніми ремонтниками укладати повноцінні угоди із вказанням терміну гарантійної служби після ремонту і змусити їх ЗАПЛАТИТИ з власної кишені за неякісний ремонт, а не переводити бюджетні кошти. На місце одних нероб завжди знайдуться нові (або перереєстровані старі). І так щороку будемо експериментувати: мільйони вкладати, весною інспектувати дороги, а осінню роздавати підряди новим ремонтникам?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети