Голова Рівненської облради пропонує перестати глумитись над добровольцями

«Потрібно припинити глумління над добровольцями, які воюють в зоні АТО», – Михайло Кириллов

На жаль, Революція Гідності не навчила нинішню центральну владу від першого до останнього слова чути думку народу. До слова, не лише жадібність та бюджетне клептоманство погубило режим Януковича, а й вперте ігнорування громадської думки. Сьогодні, коли українці згуртувалися в єдиний кулак і кожен в міру своїх можливостей виборює незалежність від російського окупанта, хто гривнею, хто волонтерською працею, а хто з автоматом в руках, центральна влада продовжує забувати про одне з першочергових своїх завдань – турботу про кожного. В результаті маємо ганебну ситуацію – бійці добровольчих батальйонів, які проходять службу на Сході та Півдні України, продовжують залишатися, так би мовити, поза законом, – розповідає голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Що в цій ситуації можемо зробити ми, лише просити припинити це глумління над добровольцями, які воюють в зоні АТО. Це розуміє більшість депутатського корпусу обласної ради, відтак звернулися до Президента України щодо визнання бійців добровольчих батальйонів, які проходять службу на Сході та Півдні України, учасниками антитерористичної операції. Сором у нинішній час мовчки споглядати над тим, як родичі бійців добровольчих батальйонів, які несуть службу на Сході та Півдні України скаржаться на труднощі, які виникають при оформленні документів, необхідних для забезпечення належного соціального захисту бійців добровольчих батальйонів та членів їх родин. Що казати вже про вдів та спадкоємців загиблих бійців добровольчих батальйонів, які через формальну невизначеність їхнього статусу не можуть здійснити відповідного оформлення пенсій та інших соціальних виплат. Це ненормально, коли держава «де-факто» визнає діяльність та самовіддану боротьбу, а «де-юре» – добровольчі батальйони досі залишаються на рівні напівлегальних збройних формувань, – продовжив пан Кириллов.

Ми, депутати Рівненської обласної ради, наполягаємо на невідкладному розгляді питання щодо легалізації добровольчих батальйонів на офіційному рівні, визнання бійців добровольчих батальйонів, зокрема – добровольчого українського корпусу «Правий сектор» – учасниками антитерористичної операції, вирішення питання пільг, компенсацій та соціального забезпечення цієї категорії громадян та членів їх сімей, а також волонтерів, які упродовж усього часу надають посильну допомогу та підтримку армії. Вимагаємо також чітко розмежувати статус, права та соціальні гарантії учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій, аби унеможливити прирівняння тих, хто просто перебував у зоні АТО, із тими, хто дійсно воював із терористами й загарбниками зі зброєю в руках, – йдеться у рішенні підтриманому депутатами. Звернення підписане Михайлом Кирилловим і відправлене Президенту України Петру Порошенку.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети