Голова Рівненської облради їздить по області і роздає обіцянки

812862_bahli-halat-n-ne-chuv_demotivators_toВ обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання. Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

 Для якісного обслуговування маленьких пацієнтів необхідно доукомплектувати кабінет функціональної діагностики медичним обладнанням, вартість одиниці якого в межах 100 тис.гривень, – повідомила в.о головного лікаря Філик Любов. Мова про електрокардіографи, електроенцефалограф, реоенцефалограф, міограф, спірограф та іншу медичну техніку.

 – Обласна дитяча лікарня повинна відповідати своєму найвищому в області рівню надання медичної допомоги дітям. Тому упродовж наступних 2-3 років ми  виділимо необхідні кошти для оснащення медобладнанням та проведення ремонтів у закладі, – пообіцяв Михайло Кириллов.

 Під час ознайомлення з станом медичного  закладу, голова облради став свідком неприпустимої, на його думку, ситуації: під дверима кабінетів черги сягали до кількох десятків  чоловік. Відтак, доручив тимчасовому керівнику закладу негайно усунути цю проблему.

–         Це ненормально, що люди з дітьми, в тому числі й з грудними, чекають прийому в довжелезних чергах, при тому, що левова частка з них приїжджає з районів області. Це питання потрібно негайно вирішити, – звернувся голова облради до в.о головного лікаря.

Однією з причин візиту до Рівненської обласної дитячої лікарні  стала конфліктна ситуація навколо призначення керівника цього закладу, через його вкрай незадовільний стан.

– Ситуація наступна:  перш за все, я підтримую колектив, який зробив свій вибір. Сьогодні я вкотре  переконався, що лікарня потребує кардинальних змін. Окремі речі, які я побачив і про які знаю, навіть не берусь коментувати. Ці питання, раз і назавжди, має вирішити новий керівник, якого на найближчій сесії обласної ради призначать депутати. І вони мають це зробити. До мене зверталися і лікарі, й громадські активісти з цього приводу, повірте, я їх почув, однак остаточне рішення по керівнику, з яким буде укладено контракт, прийме депутатський корпус, – сказав голова облради .671156_vihd-on-tam-panove-poltiki_demotivators_to

Прес-служба Рівненської облради

Від ЗС: Вкотре роздаються обіцянки які мало чим відрізняються від корупції. Вчора обіцяв замінити прально-банний комплекс в Урвенні, сьогодні кошти лікарні… Рішення про виділення коштів приймається Рівненською обласною радою, і навіть попри очевидні потреби комунальних закладів по яким зараз їздить голова облради – обіцяти ВИДІЛЕННЯ коштів не в його повноваженнях, можна обіцяти внести пропозицію депутатам, можна пропонувати проект рішення, але обіцяти гарантоване виділення коштів не з власної кишені, а загальнообласної – це словесна корупція і політична риторика.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети