Голова Рівненської Народної ради очолив облраду

kirilovСьогодні, 4 лютого під час сесії облради депутати з другої спроби  проголосували за обрання нового голови ради. За результатами таємного голосування ним став Михайло Кириллов. Заступниками голови залишились Михайло Кривко та Олександр Чуприна.

Михайло Кириллов молодший народився 5 червня 1980 року у Рівному. Навчався у львівській школі, а у 1997 році закінчив рівненську ЗОШ №11. Першу вищу освіту здобув у НУВГП, у 2009 року вступив у Львівський національний університет імені Івана Франка.

Майже відразу після закінчення школи став підприємцем. У Рівному його знають як власника та директора магазинів автозапчастин “СамурайАвто”. Кириллов молодший та депутат облради Вадим Сидорчук стали співзасновниками рівненського інтернет-видання “ТакеІнфо” – повідомляє ВСЕ.

Підтримує ідею повної зміни системи місцевого самоврядування в Україні та децентралізації влади.

Дружина – Кириллова Ірина Павлівна. Виховує дочку Ірину.

Любить кататися на лижах та час від часу займається боксом. Активний користувач соціальних мереж, перший серед рівненських політиків та депутатів запровадив онлайн трансляції своїх депутатських звітів.

Після цього облрада прийняла і бюджет на 2014 рік.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети