. Голова РДА в гостях у ЗЕОНівців | Здолбунів City

Голова РДА в гостях у ЗЕОНівців

зустріч у ЗЕОНі (2)На запрошення голови ради НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Миколи Орлова до офісу НГО завітав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. Метою зустрічі було з’ясування позицій щодо можливої співпраці Аналітичного центру та адміністрації.

У зустрічі також взяли участь Микола Мокрик – керівник Ігрового Інтелектального клубу, Андрій Орлов – співкоординатор волонтерського руху Здолбунівщини (ВРЗ) та Анастасія Загайна – керівник напрямку місцевого самоврядування та державного управління в НГО ЗЕОН та менеджер Інституту міста м.Львів.зустріч у ЗЕОНі (1)

ЗЕОНівці та волонтери висловили свої пропозиції:

 • Провести навчання для потреб РДА в частині проектного менеджменту, планування результативної роботи
 • Включати акції НГО і ВРЗ до планів відповідних відділів і управлінь РДА, спільно проводити заходи волонтерського характеру
 • Визначити ключових осіб від РДА для роботи над розробкою спільних проектних грантових заявок міжнародної технічної допомоги

Анастасія Загайна поділилась формою аналізу потреб для реалізації нагальних потреб організації, Микола Мокрик запросив відділ освіти, а через нього і школярів ЗОШ, активніше долучатися до ІІКлубу, змагань, які проводить ЗЕОН (не секрет, що за часів Шуля, всі відділи РДА мали негласне табу на співпрацю із ЗЕОНом і Здолбунів сіті), Андрій Орлов висловив сподівання, що мешканці міста побачать із засуканими рукавами працівників РДА під час спільних акцій із благоустрою Здолбунова.зустріч у ЗЕОНі (3)

У свою чергу, голова РДА уважно вислухав і записав усі пропозиції громадських активістів та взяв декілька днів роздумів для того, щоб озвучити свої пропозиції, а також можливості районної виконавчої влади щодо запропонованої співпраці.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • INNA

  Кожен крок Кондрачука у ЗС.

  • Ольга Ферар

   хай краще тут ніж як “папєрєднікі” поза куткам ховались.

 • buddax2

  Мені дуже сподобалась ідея приймати на такі посади людей пройшовших тест в SimCity або в Democracy3 (залежно від посади)

  А то на словах всі майстри на всі руки. А як до реальної роботи, то відразу виходить що все не так як уявлялось з дивану.

  • Здолбунівчанин

   Тільки перш свої тести внесіть в ЗУ Про держслужбу. Вже був такий Міша в РДА який своїми тестами і методиками парив мозги службовцям- де він зараз всі знають…

 • Віталій Поліщук

  Напевне СЮК собі заступників в ЗЕОНі вербував. Думаю (надіюсь), дядько на останньому фото – потенційний заступник. Я не правий?
  ЗС де Ваша довгоочікувана стаття про СЮКа, адже багато людей і уявлення не мають хто він. Якось раніше оперативніше працювали. Здаєте позиції?

  • Здолбунівсіті

   Здаємо, на замовлення не працюємо, не вербував.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама