Голова РДА різко висловився проти ініціативи однієї з Церков

Вибачте, друзі, але більше толерантним бути не можу, хоч і посада зобов’язує.  Я читав на загальноукраїнських сайтах, що по Україні активно розповсюджується те, що на першому зображенні до цього посту. Але щиро сподівався, що ця зараза не дійде до нашого району.

Хоча б тому, що у Здолбунівському районі люди не можуть виступати за пункт перший цього звернення. Бо влада в моїй особі таки інколи втручається у справи церкви МП на прохання самих представників московського патріархату. Які бігли до мене одразу, як до них доходили чутки, що в якомусь селі громада хоче перейти у Київський патріархат. Які через сільських голів просили надати допомогу на церкву спонсорським цементом тощо. Але ці листівки таки дійшли до нашого району і активно розповсюджується у храмах МП. Мені дуже сумно з того. 

Я не маю жодного бажання звертатися до тих представників нашої громади, які це підписують. Ви вільні люди (мабуть?) і робите те, що вважаєте за потрібне. Але я переконливо прошу представників МП більше ніколи і ні з чим до мене не звертатися за допомогою. Більше того, відтепер ви навряд чи будете бажаними гостями на заходах, які організовує РДА, допоки я її керівник.
Я ніколи не приховував, що є переконаним КПшником, що з 2008 року був довіреною особою намісника Гурбівського монастиря, що брав активну участь у переході громади храму села Новосілки у Київський патріархат. Але таки намагався бути толерантним. Тепер не буду. Бо щиро вважаю, що ці листівки – то відвертий перебор.


І ще. Проситиму втрутитись у справи церкви і депутатський корпус нашої районної ради. На наступній сесії пропонуватиму депутатам підтримати звернення, яке у другому зображенні до цього посту. Бо вважаю це звернення правильним.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети