. Голова РДА взяв участь у нараді за участю Президента | Здолбунів City

Голова РДА взяв участь у нараді за участю Президента

кондрачук на нараді з президентомГолови РДА взяли участь у нараді за участю Глави держави. Зокрема, Президент доручив керівникам районів взяти під особистий контроль питання працевлаштування та вирішення інших проблем адаптації демобілізованих воїнів. (На фото Сергій Кондрачук – голова Здолбунівської РДА у п’ятому ряду)

Глава держави повідомив про випадки порушення роботодавцями прав демобілізованих і наголосив, що такими питаннями має займатися не лише прокуратура, а і керівники місцевих органів влади.

Також Президент поставив перед владою на місцях завдання максимально захистити людей, всіх, хто потребує державної допомоги від наслідків агресії на Сході, а також в умовах активного впровадження реформ. «Наше з вами завдання – максимально захистити тих, хто потребує державної допомоги.  Люди мають відчувати захист держави, ваш захист. А ті, хто можуть платити, мають гроші, повинні поступово звикати до ринкової ціни на газ», – сказав Президент.

Глава держави відзначив, що за його наполяганням Міністерство соціальної політики розробило безпрецедентну систему субсидій із на порядок спрощеною, майже автоматичною системою їхнього нарахування.

Глава держави окреслив ключові принципи роботи для влади на місцях, а саме –  деолігархізацію, демонополізацію, а також дебюрократизацію та дерегуляцію.Крім того, пріоритетною позицією залишається ефективна боротьба з корупцією. «Корупція більше в Україні не має державного даху. Адміністрація Президента рішуче налаштована на боротьбу з корупцією», – наголосив Президент.

Також ключовим питанням залишається децентралізація, і перші кроки в цьому напрямі вже зроблені. Глава держави звернув увагу на те, що ухвалено низку важливих законодавчих актів, які починають процес реальної децентралізації. Президент закликав голів РДА сприяти втіленню принципу добровільності в проведенні реформ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • c.k.

  як всі поголівно маки поначіплювали…
  готовий сперечатись, що 90% з присутніх на фото два роки назад так само чіпляли георгіївську стрічку…
  а чи дійшло щось у голови зі зміною символіки…!?!(

  • Здолбунівсіті

   Їх там видали перед зустріччю. Є цілі рекомендації щодо нової парадигми відзначення 8 го і 9-го травня, ролі України в перемозі над нацизмом у Європі…Хочеться щоб не лише символи змінилися цьогоріч, а й ставлення людей до подій, як 70-річної давнини так і сьогодення, на жаль теж неспокійного.

 • КСД

  недумаю що ветерани які дійсно пройшли ту війну схвально віднесуться до такого “переіменування” Дня перемоги; і до того що вони, виявляється, воювали “в лавах об”єднаних націй” і за перемогу над “нацизмом в Європі”. Кожен з них просто захищав свою родину і батьківщину, і всякі нові парадигми відзначення їм небудуть зрозумілі

  • Здолбунівсіті

   Для них нічого не зміниться – вони як були переможці так ними і залишаться!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама