Голова РДА презентує нові досягнення району

голова РДАГолова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук традиційно прозвітував у мережі Фейсбук про #перемоги нашого району. Цього разу досягнення особливо потішили, адже кошти з бюджету не лише якісно витрачались, а і почали стабільно добре надходити.

Так, пан Сергій повідомляє про чималу суму у більш ніж 100 тисяч гривень від платних послуг ЦНАПу. (Станом на 01.09 – 119980 грн – прим.ЗС) Не можу не зазначити що і ГО ЗЕОН відіграло важливу роль у популяризації послуг Центру. А також значно активізувалися і працівники ЦНАПу на чолі із Муляр С.В, і активно популяризують послуги своєї установи. Тому і бачимо що кількість клієнтів динамічно зростає. Як і суми що щомісяця надходять до бюджету.презентація послуг ЦНАПу (1) презентація послуг ЦНАПу (2) презентація послуг ЦНАПу (3) презентація послуг ЦНАПу (4)

– “З великою приємністю повідомляю, що в серпні-місяці сума коштів, яка надійшла до нашого районного бюджету від реєстрації районним центром надання адміністративних послуг нерухомого майна та суб’єктів підприємницької діяльності “перевалила” за 100 тисяч гривень. Це досить пристойна цифра, яка говорить, що ЦНАП себе повністю окупає. Більше того, маючи дані по надходженнях за період з квітня по липень (включно) в розрізі усіх районів області, бачу, що за цим показником ми є п’ятими на Рівненщині. Більше нашого ЦНАПу до місцевих бюджетів “принесли” лише ЦНАПи Рівненського, Володимирецького та Сарнинського районів і м. Рівне. Дякую нашому ЦНАПу за гарну роботу, яка не лише наближає послугу людям, а й приносить кошти в місцеву скарбницю. Так тримати!”- написав у Фейсбуці Сергій Кондрачук

перемога

#Перемогу нині святкують і у Спасові. За програмою розвитку місцевих ініціатив було встановлено гральний майданчик. І пан Сергій зазначає про те, що інвентар там додаватиметься. І проблем з доставкою нових забав точно не буде. Все тому, що наполегливий сільський голова Роман Кравець домігся ремонту дороги до Спасова.

-” Ну що ж, є відтепер новий гральний майданчик для дітей і в Спасові. Зробили теж за програмою розвитку місцевих ініціатив (райбюджет – 30 тис., сільський – 5 тис.). Майданчик уже облюбували місцеві дітлахи (офіційне відкриття було на день села минулої неділі), проте його ще планують найближчим часом обгородити та поповнити новими забавами для дітей.
Окрім того, у Спасові впереше за багато років, завдяки наполегливості сільського голови Романа Кравця та завдячуючи розумінню і сприянню заступника начальника служби автодоріг Рівненщини Миколи Козачка проведено ямковий ремонт центральних вулиць: там, де був асфальт – ямковий з асфальтом, там, де асфальту ніколи не було – грейдерування + підсипка. Тепер до села, до якого була одна з найпроблемніших доріг в районі, принаймні, можна доїхати…” – зазначив голова РДА Сергій Кондрачук.

майданчик

дорога

За тією ж програмою було встановлено майданчик і у Новомильську. Співфінансування районного бюджету і сільського.

новомильськ

 Особливий акцент цього літа припав і на освітлення населенних пунктів.
С.К.: Коли ми говоримо про блага, які для всіх, для усієї громади, то в моєму розумінні це, насамперед, дороги та вуличне освітлення. І якщо з першим все складно, бо це потребує значних коштів, гарних підрядників та відсутності корупції, то з вуличним освітленням маємо не погані результати. Цього року за кошти районного та місцевих бюджетів ліхтарі засвітилися (або найближчим часом засвітяться, бо десь роботи ще ведуться) на вулицях у селах:
– Нова Мощаниця (38,7 тис. грн. – райбюджет, 5,3 тис. грн. – сільський);
– Йосипівка (32,2 тис. грн. – райбюджет, 20,0 тис. грн. – сільський, 10,0 тис. грн. – спонсорські кошти);
– Озірко (40,0 тис. грн. – райбюджет, 1,8 тис. грн. – селищний);
– Новосілки (30,0 тис. грн. – райбюджет, на фото);
– Дермань Перша (18,5 тис. грн. – райбюджет, 40,0 тис. грн. – сільський);
– Дермань Друга (30,0 тис. грн. – райбюджет, 10,0 тис. грн. – сільський).
Вважаю необхідним і надалі спрямовувати фінансовий ресурс на вуличне освітлення наших населених пунктів.освітлення_2 освітлення__1
 Ольга Ферар


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети