Голова РДА погодився із зауваженнями і роз’яснив ситуацію щодо благодійних внесків

Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук відреагував на наш матеріал щодо благодійних внесків у ДНЗ. Слід зазначити, що це нормальна, цивілізована реакція і відповідь, яку друкуємо нижче. Сподіваємось і справа в часі не затягнеться і не пробуксує.

Вчора прочитав на одному з Інтернет-ресурсів Здолбунівщини матеріал під назвою “Керівники району не можуть пояснити на що запланували гроші для садочків?” (посилання – http://zdolbunivcity.net/kerivnyky-rajonu-ne-mozhut-poyasn…/
З багатьма тезами, викладеними у статті, справді мушу погодитись, ми не достатньо провели роз’яснювальну роботу серед батьків щодо цієї суми. Спробую пояснити.
Справді, в районному бюджеті на 2018 рік уже передбачено кошти в розмірі 300 грн. на одного вихованця наших ДНЗ на рік. Ці кошти надійдуть садочкам влітку та мають бути спрямованими на поточні ремонти закладів, поліпшення матеріальної бази. Власне, все так, як було минулого року (і, безумовно, знову буде цього року) зі школами: ми дали кошти на фарби-лаки, батьки та тех.персонал власними силами робили ремонти.
Вважаємо, що цих коштів загалом має бути достатньо, щоб перестати збирати “гроші на ремонти” з батьків у школах та ДНЗ. Про це і йдеться у листі начальника відділу освіти Здолбунівської РДА Ігор Антонюк до керівників ДНЗ . На підставі цього листа в іншому ЗМІ району 11 січня був матеріал, який частково роз’яснив ситуацію: http://zd-media.info/kinets-poboram-u-sadochkah-zdolbunivs…/
Разом з тим, я розумію, що 300 грн. на дитину не можуть “закрити” усі проблемні питання закладів та суттєво поліпшити базу. Якщо батьки (я наголошую, батьки!!!) мають бажання придбати своїм дітям у групу в садочку щось “грандіозне”, що виходить за межі 300 грн., ніхто не може заборонити їм це робити. Підкреслюю, у цьому випадку така ініціатива має йти саме від батьків, а не від керівництва закладу. Більш детально керівникам ДНЗ буде роз’яснено ситуацію щодо використання цих коштів на нараді 7 лютого, оскільки, за моєю інформацією, у цьому році їх ще не збирали. Відповідно від керівництва ДНЗ інформація піде далі до вихователів та батьків.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети