Голова РДА тримає слово перед освітянами

кондрачукВідповідно до Закону України «Про освіту» ст.57 однією з гарантій держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників навчальних закладів є надання щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків. Освітяни Здолбунівщини не отримували цієї винагороди ще з 2012 року.
Цього року голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук пообіцяв працівникам освіти, що  зробить все можливе, щоб вони отримали ці кошти. І обіцянку свою стримав! При цьому, як і обумовлювалося раніше береться до уваги співвідношення фінансування школи (формула/фактичний кошторис). Отже, кожен заклад отримає суми, зазначені у таблиці, наведеній нижче. Остання колонка – % до місячного посадового окладу освітян.
табл освітаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети