Голова райради теж висить на стовпах ганьби у Здолбунові

спам Дехтярчука (1)Олександр Дехтярчук – голова Дубенської райради і він же кандидат від президентської партії в нардепи з’явився на стовпах рекламної ганьби у Здолбунові. Завядки публікаціям в ЗС всі давно знають, що електроопори, які не пристосовані до поклейки політичної реклами – це і є стовпи ганьби на які кожен добровільно може причепити і себе, щоб решта знали що людині начхати на Закони вже тут у Здолбунові і тому треба йти до ВРУ щоб чхати на них із більш високої трибуни.

Особливістю наліпок пана Дехтярчука є ще й той факт, що їх швидше за все робили або діти або фанати зоолюбителі. Судячи по висоті розклейки, реклама апелює до очей собак, а може і не лише очей. Адже зігнутись у три погибели щоб прочитати листівку навряд чи захоче хтось навіть із політично стурбованих краян. Якщо міряти висоту поклейки в півметра від землі людськими розмірами і некультурними звичками біля стовпів серед осіб чоловічої статі, то напрошуються ще непристойніші асоціації.

Не залежно від того чия партія ВАС висунула, яке ваше прізвище і хто допомагає ВАМ здійснювати свою передвиборчу кампанію, ЗС нагадує, що буде активно слідкувати як написане на вашій поліграфії співвідноситься із діями. Клейте собі на лоба свою рекламу, на двері свого штабу, на вікна своїх приватних будинків, на скло своїх авто, роздавайте у руки, кричіть з мегафонів, брешіть з телевізорів, але не псуйте наше майно-майно громади. Це наше місто і ми тут хочемо жити по-новому. Але реально, так щоб сказано-зроблено! Почитайте, що таке правила благоустрою і реклама у встановлених місцях. Інакше будете мати безкоштовну рекламу від ЗС.спам Дехтярчука (3)

спам Дехтярчука (2)

Рекламні стовпи ганьби – улюблене місце для кандидатів у нардепиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети