. Голова райради теж висить на стовпах ганьби у Здолбунові | Здолбунів City

Голова райради теж висить на стовпах ганьби у Здолбунові

спам Дехтярчука (1)Олександр Дехтярчук – голова Дубенської райради і він же кандидат від президентської партії в нардепи з’явився на стовпах рекламної ганьби у Здолбунові. Завядки публікаціям в ЗС всі давно знають, що електроопори, які не пристосовані до поклейки політичної реклами – це і є стовпи ганьби на які кожен добровільно може причепити і себе, щоб решта знали що людині начхати на Закони вже тут у Здолбунові і тому треба йти до ВРУ щоб чхати на них із більш високої трибуни.

Особливістю наліпок пана Дехтярчука є ще й той факт, що їх швидше за все робили або діти або фанати зоолюбителі. Судячи по висоті розклейки, реклама апелює до очей собак, а може і не лише очей. Адже зігнутись у три погибели щоб прочитати листівку навряд чи захоче хтось навіть із політично стурбованих краян. Якщо міряти висоту поклейки в півметра від землі людськими розмірами і некультурними звичками біля стовпів серед осіб чоловічої статі, то напрошуються ще непристойніші асоціації.

Не залежно від того чия партія ВАС висунула, яке ваше прізвище і хто допомагає ВАМ здійснювати свою передвиборчу кампанію, ЗС нагадує, що буде активно слідкувати як написане на вашій поліграфії співвідноситься із діями. Клейте собі на лоба свою рекламу, на двері свого штабу, на вікна своїх приватних будинків, на скло своїх авто, роздавайте у руки, кричіть з мегафонів, брешіть з телевізорів, але не псуйте наше майно-майно громади. Це наше місто і ми тут хочемо жити по-новому. Але реально, так щоб сказано-зроблено! Почитайте, що таке правила благоустрою і реклама у встановлених місцях. Інакше будете мати безкоштовну рекламу від ЗС.спам Дехтярчука (3)

спам Дехтярчука (2)

Рекламні стовпи ганьби – улюблене місце для кандидатів у нардепи

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Andju

  Що за маразм на рахунок “приватних електроопор”, краще на них
  нехай клеять, чим на фасадах, деревах і т.п. всерівно достатнього
  місця для поклейки немає і найближчим часом не буде. Там є лише
  одне але, щоб не заклеювали спеціальні позначки на опорах !!!

  • Здолбунівсіті

   Є Правила Благоустрою. Одні для всіх, а тим більше для кандидатів в НАРОДНІ депутати. Мало місць-треба робити більше. спеціально облаштованих досок, дощечок, стендів, колон-тумб тощо. Міською радою, будинкоуправлінням, ОСББ, рекламістами. Є загальний вигляд міста і псувати його своєю рекламою-то провінційно, дешево і убого на стовпах, заборах і фасадах. і ця реклама нічим не відрізняється від зіпсованого фасаду херографікою, поцарапаного ножиком дерева Таня+Ваня чи намальованим надписом на скелях Довбуша “Тут був дебіл “. Це все елементи однієї опери. свиня їсть і гадить в одному місті тому що не знає як може бути по іншому, а людині для цього даний мозок. ЗСіті закликає усіх жителів міста, району, області НЕ голосувати за тих кандидатів і партії, що гадять у місті. Якщо кандидатам байдуже до вигляду нашого міста то нам байдуже до них.

 • Andju

  Наче говоримо про одне, але на різних мовах. Якщо ви не заперечуєте про
  рекламу на лобі, склі приватного авто і т.д. то чому така істерія проти
  поклейки на приватних електроопорах. Невже ви представляєте інтереси
  енергокомпанії. Якщо ні то навіщо підмінювати поняття ! Це зовсім не народне добро !!!
  А фасади будинків, дерева і т.д. це дійсно народне добре і там клеїти погано.

  • Здолбунівсіті

   В чомусь ви праві щодо ненародності електроопор, проте саме вони знаходяться на тертирорії всього міста і розлнйка на наих носить масовий характер і створює враження загально забрудненого міста. А якщо буде їздити раптом аж 17 авто на яких кандидати наклеїли свої фейси-то це їх право, а на лобі то це й оригінальне вирішення впізнаваності)) Загалом ми за чистоту, прав власності на електроопори не оспорюємо:)

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама