Голова ОДА хоче розселити бійців АТО по депутатським оселям?

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання видачі землі під будівництво житла учасникам АТО.

За словами голови ОДА, близько півтори тисячі учасників АТО подали відповідні заяви на отримання земельних ділянок. Майже половина з них виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі, а частина – в районних центрах. Тож Віталій Чугунніков закликав представників виконавчих органів влади та голів райдержадміністрацій взяти під особистий контроль процес виділення земельних ділянок учасникам АТО.

«Сьогодні питання виділення землі учасникам АТО перебуває у мене на особливому контролі. І я хотів би звернутися до представників виконкомів міст обласного значення та райдержадміністрацій. Візьміть під особистий контроль питання виділення землі для учасників АТО. Хочу вас запевнити, що хлопці, котрим не зможуть надати земельну ділянку, житимуть в помешканнях чиновників, відповідальних за це», – наголосив Віталій Чугунніков.

Від ЗС: А якщо виділення земельної ділянки залежить від голосування депутатів і вони не проголосують (уявімо), то що буде робити голова обласної державної адміністрації: А) Примушувати депутатів проголосувати Б) Розселяти бійців АТО по оселях депутатів В) Чи є депутати  чиновниками, а керівники виконкомів міст підпорядкованими ОДА?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети