Голова адміністрації відзвітував перед громадськістю

Раз в рік голова адміністрації звітує перед громадою. Звітував Сергій Кондрачук сьогодні на сесії районної ради. Очікуваного протистояння не було і це добре для району, проте депутати вирішили, що голосувати за проект рішення в якому вони мали взяти до відома звіт, вони не будуть. В результаті 14 ЗА, 16 утрималось. Як це цікаво можна розтлумачити коли утримався за те що чув звіт. Не почув чи не зрозумів))?

Ну але ця процедура не потребувала якихось інших рішень окрім виголошення цього звіту тож він відбувся.

В залі лунали заклики до порозуміння, а всі важливі підготовлені адміністрацією бюджетні рішення хоч і не з першого разу, але були теж підтримані депутатами.

фото Олексій КозачокВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети