Голова адміністрації відреагував на здолбунівський довгобуд

Нещодавно у групі ЗС був розміщений допис із запитанням від читачів, чому досі не добудована школа на мікрорайоні цементників та чому там по довгобуду бігають діти. На значну частину цього допису є відповідь у цьому коментарі голови району.

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: У розумінні більшості людей будь-яке будівництво розпочинається із заливання фундаменту чи закладання першої цеглини. Але насправді це далеко не так, а коли мова йде про будівельні роботи за бюджетні кошти і на об’єктах комунальної чи державної власності, – то й поготів.
Навіть мешканці найвіддаленіших сіл Здолбунівщини добре знають про наш найбільший в районі довгобуд – розпочате ще за радянських часів будівництво приміщення третьої міської школи, що у мікрорайоні цементників. З року в рік, протягом усіх роки незалежності, кожен з нас міг спостерігати, як зведена «коробка» запланованої школи руйнується: затікає дах, обвалюються стіни, гниють вікна. Кожен місяць прискорював неминучість остаточної загибелі освітнього закладу…
І так було, шановна громадо, до 2018 року. А сьогодні я маю можливість та нагоду звернутися навіть до найлютіших опонентів нашої команди, які таки наразі мають визнати: ми – перша влада в районі за роки незалежності України, яка звернула увагу на недобудову ЗОШ №3 не лише словами чи обіцянками, а конкретними справами і необхідними кроками, які дають старт добудові.
На  фото скрін сторінки системи електронних закупівель «Прозоро», на якому ви бачите оголошений тендер на добудову третьої школи.
Наступні зображення – це те, що вартує понад один мільйон гривень з кишень платників податків Здолбунівщини. Це результат понад року роботи значної кількості висококласних спеціалістів-проектувальників, експертів (справжніх, а не віртуальних), у тому числі, науковців проектного-дослідницького інституту, які дали висновок, що приміщення третьої школи ще можна врятувати! Це, самі бачите, який об’єм документів, і це, нарешті, такий довгоочікуваний експертний звіт, який авторитетно свідчить про те, що реанімація третьої школи – не обіцянка «чергової партії» представників районної влади часів незалежності, не далекоглядні плани, а перші, чіткі і необхідні дії РЕАЛЬНОГО початку добудови об’єкта.
Сума вартості робіт, передбачених проектом, на перший погляд, вражає. Район однозначно таке будівництво не потягне. Та й область теж. А от Державний бюджет, за співфінансування з місцевими – навіть цілком! І я точно знаю, хто нам може посприяти у залученні необхідних коштів з державної казни. Сподіваюсь, що уже найближчими днями матиму нагоду заручитись необхідною підтримкою людей, які, завдяки реформі фінансової децентралізації, продовжили і успішно завершили уже без перебільшення сотні схожих довгобудів по всій країні. На черзі наш?
Важливо, і цього мені дуже хотілося б, щоб у тендері перемогли порядні підрядники. Сьогодні я можу констатувати, що на конкурсних торгах по наших важливих будівництвах, де замовниками робіт був профільний департамент Рівненської ОДА, нам не надто щастило з переможцями-підрядниками. Це стосується як доріг, так і інших об’єктів. А тому, сподіваюсь, по міській ЗОШ №3 ми отримаємо як фахових будівельників, так і необхідне фінансування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети