Голосування за проекти Громадського бюджету Здолбунова розпочинається

З 1 листопада розпочинається голосування за проекти «Громадського бюджету»

З 1 до 15 листопада 2019 року, включно, триватиме етап голосування за проекти подані на конкурс «Громадський бюджет Здолбунова», який буде реалізовано у 2020 році.
До участі в голосуванні допущено 7 проектів:
№ 1: Облаштування зупинки на трасі поруч вулиць Польова, Мартинівка, Івасюка, пров. Щепкіна, Б. Тена. Автор – Мокрик М.М. Бюджет проекту – 46 000 грн.
№ 2: Встановлення декоративних скульптур для безпечного переходу дітей по пішохідних переходах біля шкіл міста. Автор – Бабак Л.В. Бюджет проекту – 100 000 грн.
№ 3: Проведення свята вулиці Кн.Ольги. Автор – Миронюк І.Г. Бюджет проекту – 33 800 грн.
№ 4: Фестиваль повітряних зміїв. Автор – Наук Ю.В. Бюджет проекту – 18 625 грн.
№ 5: Здолбунів – місто велосипедистів. Автор – Козачок О.Г. Бюджет проекту – 16 000 грн.
№ 6: Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по Проспект Цементників,5,7,9, Герцена,4, Старицького в м.Здолбунів. Автор – Мачула Т.В. Бюджет проекту – 75 800 грн.
№ 7: Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Коперника 57 та вул. Шкільна 44. Автор – Гриценко Ю.Л. Бюджет проекту – 72 700 грн.
Детальніше ознайомитися з проектами можна на сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Громадський бюджет Здолбунова» (натиснувши на банер).
Взяти участь у голосуванні може кожен здолбунівчанин, який досягнув 16-річного віку та відповідає наступним критеріям:
– місце проживання особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом;
– підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці;
– особа навчається у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання;
– особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності;
– місце народження особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.
Важливо: віддати свій голос можна лише за один проект!!!
Голосування буде здійснюватися в онлайн режимі через е-сервіс «Громадський бюджет Здолбунова» (щоб перейти на ресурс – необхідно натиснути на банер на головній сторінці офіційного сайту Здолбунівської міської ради (http://www.zdolbyniv.rv.ua), або в Здолбунівській міській раді (1 поверх, 1 кабінет, щодня з 8.00 год до 17.00 год, обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год ).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети