Голка у яйці, яйце у качці, качка у шухляді міського голови

Velikij-skazochnik11 років поспіль  Ольшевський Ігор Олександрович обраний міським головою Здолбунова.  За цей тривалий період змінилось безліч депутатів, голів рад та їх заступників. Та не змінився стиль обіцянок шановного мера. Посилання на секретний План соціально – економічного розвитку міста, згідно якого людям можна обіцяти що завгодно, діє в будь яку пору головування Ігоря Олександровича.

Першу скаргу мешканці міста надіслали в міську раду ще в далекому 2004 році

Перша скарга

… і отримали на неї відповідь:відповідь

Та нажаль до вулиці Л. Толстого так міська рада не повернулась ні в 2005, ні в наступних роках. Жителі з залізним терпінням знову звернулися з благаннями до влади у 2013 році. Відповідь їх  обнадіяла. відповідь 2013

Активісти побувавши в кабінеті очільника попросили показати цей секретний План розвитку міста.  Ігор Олександрович відповів, що план не офіційний і знаходиться лише в нього, захований в робочому столі. Категорична відмова ознайомити з чи не найважливішим документом міста, наштовхує на думку – а чи не вигадана це вдала відписка для здолбунівчан? план розвитку не створювавсяОсь погляньте і на ОФІЦІЙНУ відповідь міського голови щодо плану соцекономрозвитку на 2015 рік, саме той рік у якому планувався за словами мера ремонт. Цей план взагалі НЕ БУВ РОЗРОБЛЕНИЙ.

Очільник міста

Ось майже закінчився обіцяний жителям Л. Толстого 2015 рік і вони отримали нову відповідь від міської ради. 2017

Лишається зауважити – міський голова Ольшевський І.О. обігнав скандально відомого мера Липецька і стає лауреатом премії – “обіцянка-цяцянка – я такого не казав”:

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети