Ходити з квитанціями про сплату штрафу до ДАІ не потрібно

При сплаті штрафу за порушення ПДР будьте уважні! Останнім часом у Державтоінспекції відмічають деякі непорозуміння під час сплати штрафу за порушення Правил дорожнього руху.

 Відповідно до наказу МВС України від 20.06.2013 № 606 учасникам дорожнього руху більше не потрібно ходити в ДАІ з квитанціями про сплату штрафів за порушення ПДР.

 – Хочу наголосити на тому, що коли ви приходите у банківську установу для проведення операції по сплаті штрафу за порушення Правил дорожнього руху Вам необхідно надати серію та номер ПРОТОКОЛУ, а не постанови в справі про адміністративне правопорушення. Саме це і створює плутанину в автоматичному погашенні штрафузауважив заступник начальника УДАІ УМВС підполковник міліції Петро Харчук.

 Прес-служба УДАІ УМВС



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети