Години слави для переможця

на 1 дзвонику
Одразу по поверненні до Здолбунова Максим Кіпранишин, бронзовий призер всесвітньої олімпіади у Японії, відчув підвищену увагу до себе. Цілий день вчора, урочиста лінійка, зустріч у школі, розповіді. Сьогоднішній ранок продовжився під прицілом фото та відеокамер, тож сьогодні вечірні новини будуть наповнені приємними сюжетами із знайомими обличчями.

Максим дуже скромно розповідає про свою поїдку в Японію: два дні екскурсій, два дні змагань і назад на Батьківщину. Переліт був з пересадкою у Дубаї. В команді було четверо українців, Максим виступив найкраще, завдання були на російській мові. Завдяки увазі до виступів земляка в далекій Японії та публікаціям в Інтернеті, батьки дізналися про медаль швидше ніж син сам зміг про це повідомити їх.привітання переможця олімпіади (2)

На отриману від районної влади премію придбав новенький айфон. Відчувалося, що до такої уваги ні Максим ні його вчитель п.Тетяна, яка сьогодні святкує свій 50-річний ювілей (ВІТАЄМО!) не  звикли. Тим природнішим і приємним було спілкування. Привітати вундеркінда приїхав і заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов, який побажав Максиму з користю розпорядитися набутими знаннями, принести у майбутньому славу Україні не меншу ніж зараз Здолбунівщині і стати успішною людиною. Телевізійникам керівник повідомив про дієвість районної програми “Обдарований учень”, премії для учня та вчителя, та загальне четверте, але перше серед районів області місце Здолбунівщини за такими виступами юних обдарувань краю.привітання переможця олімпіади (1)

фото Ольга Ферар, та ФБ Лілії КарпенкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети