Хочу, щоб усі діти світу були щасливими – мрія здолбунівського переможця конкурсу малюнків

З 1 по 15 грудня в Будинку культури цементників проходив конкурс малюнку “Мрії під Новий рік” для дітей Здолбунівщини, хоча малюнки надійшли навіть з Рівного та Рівненського району. Близько 60 дітей віком від 4-х і до 20 років ( 4 номінації) взяли участь у конкурсі, і близько 70 малюнків було надіслано.malunki  (1) malunki  (2) malunki  (3) malunki  (4) malunki  (5)

19 грудня відбулося нагородження переможців конкурсу. Було визначено чотирьох переможців (по одному у кожній віковій категорії) від БКЦ :
до 6 років – Хількевич Габріела; 6-9 років – Календар Мар’яна; 10-13 років – Бартош Арсен; 14-17 років – Софійчук Юлія.
І двох переможців визначив інформаційний спонсор конкурсу “Рівненська правда”: Гоменюк Олег та Антонюк Софія.

malunki  (6) malunki  (7) malunki  (8) malunki  (9) malunki  (10)
Усі переможці отримали грамоти та цінні призи. Також заохочувальні призи отримали 13 маленьких художників, які доклали до намалювання своєї мрії ще й трохи фантазії, застосувавши не тільки фарби. Малюнки переможців див.нижче.

малюнки переможців 002 малюнки переможців 003 малюнки переможців 004 малюнки переможців 006 малюнки переможців 007 малюнки переможців 008Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети