Хочете відремонтовану дорогу – платіть за тепло

Наприкінці вересня Народний Контроль підняв питання ремонту дороги на перехресті вулиць Фабричної та Незалежності поблизу магазину “Сова”. Саме там, комунальне підприємство ремонтувало тепломережу і залишило покриття незаасфальтованим. Ми поцікавились – що ж змінилось з минулої осені. 

Нагадаємо, заступник міського голови Володимир Кондратюк запевнив, що дорога до кінця 2016 року буде відремонтована. Роботи не почалися досі, бо земля має ніби то відстояться.

Та ні в жовтні, ні в листопаді і по сьогодні роботи розпочаті не були. Чому так сталося пояснив заступник очільника міста – Володимир Кондратюк.

-” В кінці серпня 2016 року  КП «Здолбунівкомуненергія» виконувало ремонт теплотраси по вул. Незалежності. Дорожнє покриття не відновлене по причині відсутності коштів, що є наслідком заборгованості мешканців м. Здолбунів за теплопостачання  в зимовий період 2015-2016 років. Станом на 01.10.2016 року борг за теплопостачання  – 2.1 млн.грн., станом на 01.12.2016 року – 3.2 млн.грн. Аналогічна ситуація по заборгованості мешканців нашого міста перед КП «Міське будинкоуправління». Станом на 01.12.2016 року заборгованість понад 1млн.грн. Велике прохання ліквідувати заборгованості мешканців нашого міста перед комунальними підприємствами,”- повідомив заступник міського голови Володимир Кондратюк.

Насправді, сума заборгованості за опалення є дуже значною. Згідно даними сайту ibud.ua вартість одного з найдорожчих ямкових ремонтів становить 290 грн/ м2 дороги. Тому за 3,2 млн гривень можна відремонтувати близько 11 тисяч м2 дороги.  Нижче ми подаємо список будинків- боржників  з вказаними сумами боргу. Як бачимо, суми боргу за 2 місяці виросли удвічі.


Закликаємо вчасно оплачувати рахунки за послуги, відповідально ставитись до своїх обов’язків як громадянина і споживача послуг, щоб претендувати і на задоволення своїх прав державою, органами місцевого самоврядування, постачальниками послуг.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети