Хочеш виграти айфон-зміни прізвище

Надійшла на ел.пошту акція, сумнівна з точки зору здорового глузду. Але якщо в нас люди готові голими бігати щоб вдягнутися в магазині то може й такі диваки знайдуться.

«Алло» розпочинає унікальну акцію до старту офіційних продажів iPhone 7 та iPhone 7Plus в Україні.

Перші 5 українців, які продемонструють паспорт, де у графі прізвище буде «Айфон», а у графі імені –  «Сім», отримають від «Алло» iPhone7 на 32 Гб лише за 1 грн.  Для того, щоб отримати таку можливість потрібно зареєструвати паспорт на офіційній сторінці акції http://allo.ua/hochu_iph one_7 та пройти процедуру підтвердження його справжності.

За попередніми дослідженнями «Алло» в Україні ще немає людини, у якої ім’я та прізвище Айфон Сім.  Тобто всі охочі прийняти участь в акції знаходяться у рівних умовах. Компанія не обмежує термін акції датою старту продажів, які почнуться з 21-го жовтня, а буде приймати заяви учасників до 01.03.2017

Зміна прізвища та імені в Україні нескладна. Потрібно звернутися із заявою до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання і надати паспорт, фото та ідентифікаційний код. Коштує це все не дорожче 100 гривень. Детальніше тут:https://goo.gl/ZD0IsT  ;)

Нагадуємо, що вже з 21 жовтня, в українців з’явиться можливість придбати офіційні iPhone 7 та iPhone 7 Plus у мережі магазинів Алло.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети