Глинськ 15 червня святкуватиме 530-річчя

глинськЯк співається у відомій пісні, «незважаючи на походження, є у кожного День народження».  Є День народження і у нашого села Глинськ. Звичайно, це умовна дата, але існує той факт, що вона не забута. А якщо святкується День народження, значить село живе.

Якщо цю дату міряти віком людським, то прожило воно більше, як п’ять людських життів, а для села – це молодість. Чому ми рахуємо, що Глинськ народжений в 1484 році? Саме ця дата є першою згадкою про наше село, про що засвідчено в книзі Л. Мазурця «Історична розвідка давнього, пізнішого і недалекого минулого села Глинськ». «Перші письмові згадки про Глинськ знаходимо в архівних актах другої половини ХVст. У 1484 р. Глинськ згадується як присілок Здовбиці під назвою «Глінско», яким  управляв Олізар Шилович», – саме так зазначено в історичному нарисі про народження нашого села.

Як і всякий ювілей, Глинськ теж буде святкувати з урочистостями. Організатори свята – Глиннська сільська рада. На сьогоднішній день роздаються іменні запрошення на свято за підписом сільського голови Ольховця Перта Леонтійовича. Мала честь таке запрошення отримати і я, за що щира дяка.

В запрошенні зазначено, що свято відбудеться у неділю 15 червня 2014 року.

У програмі свята:

9.00 – 13.00 Божественна молебень в православних церквах з нагоди 530-річчя заснування села Глинськ.

13.10 – 13.25 Урочисте відкриття свята біля сільської ради.

13.30 – 14.00 Божественна молебень Свято-Успенської Церкви МП села Глинськ біля обеліска за односельчан, які віддали своє життя у роки другої світової війни.

14.00 – 16.00 Мистецька програма у Будинку культури.

21.00                Вечір відпочинку у Будинку культури.

21.30                Феєрверк.

У нашому селі народились та жили багато людей, які стали відомими в Україні та по за її межами, люди, які досягли висот в журналістиці, політиці, науці та інших сферах суспільного життя. Буде цікаво зустрітися з цими земляками на святі.

А сьогодні наші односельчани в очікуванні зазначеної дати.

Ірина Гром’якВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети