Глибоке занурення в пошуках пориву траси у Здолбунові

Ранок для здолбунівчан, в районі вулиць Галицького, Грушевського, Зеленої, почався із забігів із запливами, оскільки вулицями міста бігла вода. І не ліниво, а майже течією. Не Гольфстрім.

Телефонні дзвінки до водоканалу мали ефект і ось перша частина рятувальників на місці. Огляд, перші вказівки по перекриттю засувок. Одна закрилася, потік зменшився, але ще фонтан з під землі бив.

Стало очевидним, що вода пробивається поруч із оглядовим колодязем, і глибина підмиву водою вже становила близько метра, що загрожувало обвалом асфальту на автодорозі

Всю глибину ями змогла на собі відчути автівка, яка приїхала допомагати викачувати воду. Тимчасово саме вона і стала “пробкою” для витоку води. Одна із перехожих навіть пошкодувала водія “Не легка у водіїв робота, все може трапитися, а допомоги поруч може і не бути. Он мій син зламався на машині і за допомогою у сусіднє село йшов, ще й 200 гривень своїх прийшлося віддати”. Решта перехожих і водіїв зупинялися, усміхалися, фотографували бочку на дибках.

Поки їхали інші рятівники, які мали вже визволяти попередніх:), почали з’їжджатися представники газової служби, електромереж. Задача у них була проста але відповідальна – визначити чи є поруч їх мережі і чи можна здійснювати роботи екскаватором. Приїхали із приборами, ходили, міряли, слухали у навушниках, але крутіше всіх прибор був у інженера самого водоканалу. Ним він все і визначив, де чия труба де електромережі. з чим всі і погодилися.

Приїхав екскаватор. операція з порятунку бочки була епічною і короткою “випорожнили бочку, підділи ззаду і витягли”

Прийшов час шукати порив, за годину пошуків трубу поки …не знайшли. Пошуки тривають, а присутні робітники просто таки кладець виробничого гумору. Оцініть, окрім класичного “ото вчися, бо будеш весь час мені тільки ключі подавати” до новенького, тонкого…Робітник у захисному від п’ят до голови костюмі, який тільки що виліз із брудної ями, бере дві гіллячки, робить із них пінцета , запалює цигарку і неспішно палить.

  • Чому пінцетом палиш?
  • Жінка свариться, що руки смердять! :)

Роботи тривають, абоненти навколишніх вулиць поки будуть без води. Ступінь складності пориву (прорив, обрив) визначить наскільки це довго затягнеться.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети