Хлопець повернув Путіну його подарунок через 10 років

16-річний киянин Андрій Сенько повернув президенту Росії Володимиру Путіну іменний президентський годинник, який Путін подарував йому 10 років тому в Києві. Про це йдеться в сюжеті, знятому Ukrainian Crisis Media Center, повідомляє Джерело.

У 2004 році під час відвідування Путіним столиці України, російському президентові ставили багато питань через Інтернет. Серед 50 тисяч таких виявилося питання 6-річного Андрія.

Він запитав у президента РФ, про що той мріє. Путін відповів хлопчикові, що мріє, щоб “всі були щасливі і жили у мирі”.

За це питання Сенько і отримав подарунок від Путіна. Через 10 років хлопчик вирішив повернути годинник.

“Ви мені збрехали. Хоча б тому я змушений повернути вам ваш подарунок. Якби у мене була можливість зустрітися з вами особисто, я б сказав би вам в очі – Володимир Володимировичу , ви – брехун”, – промовив Сенько.

Він підкреслив, що з дитинства виховувався у любові до своєї батьківщини – України, і зараз готовий захищати мир на своїй землі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети