“Глобус” з любов’ю до рідного міста

hlobus-zdolbuniv-1Відкрився новий магазин канцелярських товарів “Глобус” власником якого є Ігор Новак. Як розповідає підприємець на відкриття його надихнула жінка.

Магазин зробили на місці квартири яку купували для дітей по вул.Ясній. Так як власники-дипломовані педагоги, а діти в них вже дорослі -вирішили, що це має бути магазин канцелярії та шкільного приладдя. Ігор Новак працював у різних сферах торгівлі  16 років і дуже задоволений своїми досягненнями, але ніяке місце на ринку не зрівняється з чистим, теплим, охайним і зручним приміщенням.hlobus-zdolbuniv-4У середині “Глобусу” панує  чудова  атмосфера, а головне привітній колектив і чудове обслуговування. Також у магазині зроблений куточок для дітей – ідея старшої доньки. Продавці завжди вислуховують і допомагають покупцям. Усі працюють за одним головним правилом” покупець завжди правий”. У сфері бізнесу співпраця з багатьма потенційними споживачами є однією з головних запорук успіху.

hlobus-zdolbuniv-3Навіть без реклами у перший день відкриття  магазину, відвідувачів і покупців було багато, чим власник був приємно вражений. Навіть проходячи повз, відразу можна звернути увагу, що господар зробив усе з любов’ю, як для себе.hlobus-zdolbuniv-2

Якщо кожен підприємець візьме приклад з такого дбайливого облаштування свого місця праці то наше місто стане кращим.

Ольга БалановаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети